גירושין בישראל

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא גירושין בישראל

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

המאמר הבא עומד לדבר על המקרה של גירושין בישראל, אומנם מתקיימים להם הליכים כאלו ברחבי העולם אך דווקא בארץ שלנו ישנם מצבים ייחודים. זוהי מדינה חדשה אשר יש בה צורות זוגיות שונות ולכן החוק מתעדכן לו אחת לכמה שנים. בנוסף לכך, ישנו את המקרה הנישואין לפי הלכה יהודית ולפיכך הגירושין מתקיימים בעזרת בין דין רבני. לבסוף, תצטרכו להשתמש בבעל מקצוע שיש לו ידע רחב, בסעיפים השונים הקשורים לתחום הגירושין בישראל. לאורך הפסקאות הבאות נספק גם הסבר, בעזרתו תוכלו את למצוא את בעל המקצוע הנכון בשבילכם.
זכרו כי זהו הליך אשר אמור להיות קצר כשאחריו כול אחד מהצדדים צריך להמשיך הלאה, נסו לבצע אותו בדרך שתגרור פחות אי הסכמות בין הצדדים.

חוקים בסיסיים על גירושין בישראל

פתיחות למצבים השונים הקיימים

מדינת ישראל כיום מתקיימת בתור מדינה ליבראלית הנותנת זכויות ומקום לסוגי משפחה שונים.
בהתאם לכך תוכלו למצוא מקרים ייחודים למדי של גירושין. כך למשל ישנה תוכלת חוקית לקיום של משמורת משותפת בצורה נפוצה יותר. לכן, יש להיות שמחים על כך שגם אם המקרה שלכם ייחודי,
הרי שבית המשפט הישראלי יוכל להתעסק עם דבר זה. יתרה מזאת, השופטים לרוב פתוחים ליצירת מצבים שאין להם תקדים. כול עוד טובת הילד נשמרת וחלוקת הרכוש איננה נעשית,
כך שאחד הצדדים מפסיד את כול הונו.

כיצד מתבצע תהליך הגירושין בישראל?

כאשר אתם מגיעים למקרה של גירושין, ישנן שתי אפשרויות מהן תוכלו לבחור-
האחת היא הסכם הנוצר בין שני הצדדים, כך ניתן להימנע מהליכים משפטיים ארוכים מלאי סכסוכים. השנייה היא פנייה לבית המשפט, מצב בו כול אחד מהצדדים שוכר עורך דין ומתקיים לו הליך בו כול אחד מהצדדים מנסה לקבל הישג מסוים על פני ההורה השני. אנו ממליצים על ניסיון להגעה לפשרה וליצירת הסכם הדדי. דעו לכם כי דווקא מצב זה יכול ליצור לכם המשך אורח חיים יציב יותר. נסו לראות בהליך הגירושין, כדבר הנועד לסיים לחלוטין את החיים המשותפים לצד בן הזוג. לכן אין כול סיבה להיכנס להליך ארוך שיגרור את הדבר לפרק זמן גדול.

גירושין בעזרת בית דין רבני

זוג אשר התחתן לו בעזרת הלכה יהודית, צריך לבצע גירושין בעזרת בית דין רבני. הליך שכזה הוא מורכב וכולל בתוכו סעיפים שהם ייחודים. פעמים רבות, לא ניתן להשלים הליך גירושין והדבר איננו מוכר בחוק, אם לא פעלתם בצורה מדויקת לפי הוראות בית הדין הרבני. למרות שאנחנו חיים בעידן מודרני, החוק במדינת ישראל קובע כי ישנו צורך להיעזר בבית דין הזה במקרה של גירושין.
בהמשך המאמר ניתן פירוט מסוים על פעולות הקיימות במקרה של גירושין הנעשו לאחר נישואין על פי הלכה יהודית. כעת נבקש לגרום לכם להבין, כי זהו חלק בלתי נפרד מהליך הגירושין הכולל.

מילוי מסמכים ובירוקרטיה הקשורה לתהליך

כמו שהליך גירושין בישראל הוא ייחודי למדי, כך גם הבירוקרטיה היא מסובכת אך צריך למלא אותה בצורה הנכונה. דעו לכם כי ישנם מסמכים ששימוש לא מדויק בהם יכול להוביל לסיבוכים בהמשך ההליך עצמו. כך לפני תחילת פעולות כאלו ואחרות, נסו להבין האם אתם צריכים למלא מסמך כזה או אחר. בהמשך הדרך, עורך דין גירושין יוכל בהחלט לעזור לכם על מנת לעבור את שלב הבירוקרטיה בשלום. יש לדעת כי ישנם מסמכים אשר שייכים למקרה אחד ומסמכים השייכים למקרה אחר. כך למשל גירושין לזוג בעל ילדים, הם בעלי מסמכים הקשורים לילדים עצמם.

בעל מקצוע המתאים למשימה

עורך דין לגירושין הוא האדם שצריך להיות שם לצדכם לאורך התהליך המתקיים ביניכם.
ישנו צורך באדם בעל ידע וניסיון על מנת שיוכל לפעול בצורה הנכונה, מול המקרים העומדים להגיע.
יתרה מזאת, תצטרכו אדם שהוא בקיא בחוקים הקיימים אך ורק במדינת ישראל. כאמור אלו הם חוקים המשתנים אחת לכול כמה שנים. על מנת שלא תבצעו פעולות שאין בהן טעם, עורך הדין שלכם יצטרך לכוון אתכם בדרך הטובה ביותר. הקדישו זמן רב להליך למציאת בעל מקצוע איכותי מתחום המשפט. כך תוכלו גם למצוא את האדם בעל היכולות המדויקות המתאימות למקרה הספציפי שלכם.

גירושין בעזרת בית דין רבני

פעולה לפי חוקי ההלכה

נבקש להקדיש פירוט מעמיק למקרה של גירושין בעזרת בית דין רבני. זהו המקרה הנפוץ ביותר הקיים כיום במדינת ישראל, שכן רוב הזוגות מתחתנים לפי ההלכה היהודית. למרות דבר זה,
עדיין ישנו צורך להבין לקראת מה אתם מגיעים. ישנן פעולות אשר נחשבות שמרניות ומיושנות.
לעיתים ישנם כאלו שיראו את פעולות אלו כבעיתיות. בנוסף לכך, האישה מקבלת זכויות מיוחדות כאשר מתבצעים להם מקרים מסוימים. לבסוף, גירושין בעזרת בית דין רבני מתבצעים מול המקומות אשר קיבלו רישיון להתעסק במקרה זה. כך אם החלטתם לבצע את דבר זה, הרי שתצטרכו להגיש תביעה ולמלא מסמכים מתאימים.

כיצד מתבצע הדבר?

גם במצב של הליך גירושין בבית דין רבני, תוכלו לבצע הסכם הדדי בין שני הצדדים. אפשר להשתמש במגשר מטעם בית הדין הבקיא בהלכות השונות. אם אינכם מצליחים להגיע להסכמה, יכול אחד הצדדים להגיש תביעה לגירושין ולהתחיל הליך גירושין מול בית הדין.
מקום זה מתעסק קודם כול בביצוע גירושין תקין על פי ההלכה היהודית. הליך זה מתקיים על פי הוראות מסוימות ואנו ממליצים על בירור מלא של פעולות הצריכות להיעשות. לעיתים, יכול בית הדין להכריע על מקרים של חלוקת רכוש ומשמורת על הילד. בכול מקרה, עליכם למצוא את הסניף הקרוב אל הבית שלכם ולהגיע אליו על מנת לבצע את התהליך. המקום נקבע לפי הכתובת המשותפת של הזוג לפני הפרידה.

טיפול בכול הליך הגירושין

בני זוג יכולים לבקש כי בית הדין הרבני יטפל בהליך הגירושין כולו, כולל חלוקת מזונות, רכוש ומשמורות על הילדים. דעו לכם כי אפשרות זאת יכולה להיות מומלצת לעיתים שכן הדבר אומר,
שלא תצטרכו לנוע בין כמה בתי משפט שכול אחד מהם דואג לנושא אחר בהליך הגירושין.
יש לקחת בחשבון, כי בית דין זה מסוגל לבצע החלטות שבית דין רגיל איננו יכול לבצע.
כך החוק שלפיו הוא עובד , מתקיים לו בעזרת תערובת של הלכה יהודית וחוק ישראלי.
לבסוף, יש להשתמש בעורך דין שיש לו ידע על המקרים הייחודים על בית הדין הרבני.

בגידה ועזיבה ללא סיבה

במקרה של בגידה, הצד הנבגד יכול להגיש בקשה להליך גירושין מול בית הדין הרבני.
הדבר רלוונטי גם למקרה בו מתקיימת עזיבה מבלי שהדבר הוא בעל סיבה מסוימת.
דעו לכם כי מצב זה לעיתים הוא כזה היכול ליצור גירושין אוטומטיים. כך, אם אכן ישנו תיעוד של אחד משני המצבים, הרי שאין צורך להסכמה בין שני הצדדים על תחילת הליך גירושין.
בהמשך לדבר, הצד הנבגד יכול לקבל זכויות גדולות יותר לאורך ההליך עצמו.
ההלכה היהודית למעשה נוטה להתחשב ולהטיב עם אישה אשר נבגדה או נעזבה על ידי בעלה.
יש לדעת כי גם הגבר יכול לקבל זכויות ייחודיות גם כן.

גמישות וחדשות בגירושין על פי הלכה

זוגות רבים רוצים לבצע גירושין בעזרת בית דין רבני בדרך שהיא פשוט מתאימה לאורח החיים שלהם. כיום ישנה פתיחות גדולה יותר למען אפשרות זאת. דעו לכם כי הרצון בסופו של יום,
לתת לכמה שיותר זוגות לחיות את חיים בדרך ייחודית. ישנם ארגונים ועמותות הנוצרו סביב,
פתיחות וחדשנות בעולם הנישואין והגירושין על פי ההלכה היהודית. ניתן לחפש את מקומות אלו ולבצע את התהליך בעזרתם. יש להיזהר ממקומות שלא קיבלו רישיון מהרבנות. גירושין במקומות אלו יכולים להיות לא תקפים בסופו של תהליך. מקומות אלו יתנו לכם בעלי מקצוע ייחודים שיעזרו לכם.

בעלי מקצוע עם ידע ייחודי

גירושין מול בית דין רבני מתקיימים על פי מתכונת מסוימת. לפיכך תצטרכו להשמתש בעורך דין בעל ידע ייחודי על נושא זה. דעו לכם כי עורך דין איכותי הוא כזה המתעסק בנושאים שונים הקשורים להליכי גירושין. אין צורך להגיע למצב בו תשתמשו בכמה בעלי מקצוע. העדיפות היא להיעזר באדם אחד הרלוונטי לכלל המקרים בהם אתם עומדים להיתקל בהמשך הדרך. בנוסף, נסו למצוא את האחד שיש לו ידע על החוקים החדשים שנוסחו בשנים האחרונות. כך הוא יוכל לכוון אתכם לפעול בדרך פשוטה וקצרה. אין צורך לבצע פעילויות בצורה כפולה מכיוון שהן בוצעו בדרך לא נכונה.
נסו למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר.

גירושין של הורים עם ילדים

ילדים כגורם המשנה תהליך

עם הליך גירושין רגיל יכול להסתיים תוך זמן קצר בעזרת הסכם הדדי על חלוקת רכוש,
הרי שכאשר ישנם ילדים משותפים הדבר הופך למורכב עוד יותר. כיום יותר ויותר זוגות רוצים להיות חלק חיוני מחייהם של הילדים. בעבר רוב המקרים נגמרו בהשארת הילדים בהשגחת האם ובכך שהאב יבקר את הילדים מדי פעם וישלם מזונות. אך כיום ובמיוחד בישראל הליבארלית ישנן סוגי משפחות רבות ושונות. כך העניין של משמורת על ילדים הפך לכזה המכיל חוקים שהשתנו להם.
יש גם לדעת שטובת הילד היא מעל הכול וכך בית המשפט לעיתים נוטה לבצע החלטות שיגרמו לכך שיוכל לחיות תחת אורח חיים יציב.

משמורות שונות על ילדים

כיום ניתן להמשיך ולהשגיח על הילדים שלכם גם לאחר הליך הגירושין על פי שלוש סוגי משמורות שונות: משותפת, חד צדדית ומפוצלת. משמורת משותפת היא דבר שהוא יחסית חדש. זהו מצב בו שני ההורים נשארים בחייהם של הילד ומגדלים אותו בצורה שווה. הוא מגיע אליהם למשך מספר ימים בכול שבוע ושני ההורים שותפים להוצאות הכלכליות של הילד. משמורת חד צדדית היא המקרה המוכר יותר. הילד נשאר אצל אחד ההורים ועוד ההורה השני רואה את הילד על פי הסדרי ראייה ומשלם מזונות. לבסוף ישנה משמורת מפוצלת שזהו מקרה מיוחד, בו כמה ילדים מתפצלים בין ההורים.

פתיחות ליצירת מקרים ייחודים

מכיוון שבמדינת ישראל נוצרו סוגים שונים של משפחות , כגון הורות משותפת או הורות של אנשים מאותו מין, בית המשפט נוטה להיות קשוב להורים ולתת להם ליצור מקרים ייחודים. בסופו של יום הרצון הוא לראות כי אכן כול אחד מההורים המבקש משמורת, הוא בעל אורח חיים כלכלי יציב.
יתרה מזאת, הורים לילד צריכים להיות אלו המשגיחים עליו לאורך זמן. כיום ידוע כי הגירושין הם תהליך טראומתי לכול דבר. לכן החיים שלאחר מכן צריכים להיות יציבים גם כן. על מנת שהדבר יקרה, בית המשפט פתוח לשמיעת דברי שני בני הזוג לשעבר.

עבירות על חוקים במקרה של ילדים

כמו שעל מנת לקבל משמורת על ילדים ישנו צורך להראות אורח חיים יציב, הרי שעבירות על החוק יכולים לגרום להפסד משמורת על ילדים. במקרה של גירושין הרי שזהו תהליך הגורם לשני הצדדים לצבור מטענים ורגשות לא נעימים אחד כלפי השני. כך ישנו צורך להיזהר מביצוע פעולות נמהרות ובעיתיות אשר נחשבות ללא חוקיות. כך ישנו צורך לעמוד בהסדרי הראייה ובהסכם המשמורת הקיים על הילדים. בהמשך לכך, יש להמשיך ולהיות עקביים בתשלומי מזונות ובהשתתפות ההוצאות הכספיות על חייו של הילד. שני הצדדים יכולים לפנות לבית המשפט לבקש שינוי בהסכמים, אם הצד השני אכן מתנהג בצורה שהיא בעייתית.

בעל מקצוע המתעסק בדיני משפחה

עורך דין גירושין צריך להיות בקיא בכמה תחומים. כעת נבקש להדגיש כי דיני משפחה הם כאלו שלעיתים יכולים להיות מורכבים למדי. כך האדם אשר יהיה ממונה בסופו של יום על ייצוג מול בית המשפט, צריך להיות בקיא בשלל הסעיפים הקיימים בתחום. בנוסף לכך, עליו להיות קשוב למקרה הספציפי שלכם ולהיות שם לצדכם גם ברגעים הקשים. לא מן הנמנע כי תעמדו בפני מצב בו המשמורת על הילדים תהיה בסיכון, עורך דין איכותי יכול לעזור לכם לישון בשקט. לבסוף, ישנו צורך להיות כנים בצורה מלאה מול עורך הדין. אל תסתירו מעשים אשר יכולים ליצור בעיות בהמשך התהליך.

חלוקת רכוש בענייני גירושין

דרכים שונות לחלוקת רכוש

בכול הנוגע לחלוקת רכוש וכספים בין בני הזוג העוברים בהליך גירושין, יש לדעת כי ישנם שני סוגי רכוש – מיטלטלין ומקרקעין. כך רכוש מסוג מיטלטלין מתייחס לרכוש שניתן להעביר אותו ממקום למקום, בדרך כלל רהיטים וחפצים אישיים. רכוש מסוג מקרקעין הוא גדול יותר שנשאר במקומות, בדרך כלל דירה ורכבים. כול סוג רכוש דורש התעסקות אחרת, על מנת שיהיה ניתן לחלק אותו בין בני הזוג. דעו לכם כי חלוקת הרכוש היא לרוב העניין הגדול ביותר בהליך גירושין וככול שתגמרו עם העניין יותר מהר הרי שההליך הסתיים לו. נסו להגיע להסכם הדדי על חלוקת הדברים.

כיצד לנהוג ברכוש מקרקעין

כאמור, רכוש שכזה בדרך כלל מסתכם בדירות, נכסי קרקע ורכבים. מכיוון שהוא רכוש השווה כסף רב, נוטים למכור את הדבר לצד נוסף ולחלק אותו בין שני הצדדים. בנוסף, זהו דבר שהוא הכרחי למדי להמשך חיים יציבים. כך לעיתים כול אחד מבני הזוג רוצה להשאיר את רכוש זה לעצמו.
במקרים שכאלו נכנס בית המשפט לעניין והוא זה הקובע כיצד תתקיים חלוקת הרכוש.
לרוב כאשר ישנה משמורת חד צדדית על הילדים, הצד המשגיח מקבל את הדירה על מנת שהילדים ימשיכו לחיות בבית הקודם שלהם. לבסוף, במקרה שהרכוש רשום על שמו של אחד הצדדים הרי שאין זה אומר כי הדבר נשאר אצלו לאחר הליך הגירושין.

חזקת השיתוף

ביטוי זה אומר כי לרוב שני הצדדים היו חלק מהליך רכישת ואחזקת הרכוש גם הוא נקנה בכספים של אחד מבני הזוג. כך למשל, אם הגבר קנה את הדירה לאחר שעבד במשרה מלאה, האישה נשארה בבית על מנת לטפל בילדים על מנת לאפשר לו להמשיך ולעבוד. יותר מכך, כול אחד מהצדדים מטפל בדירה בדרך כזאת או אחרת. כך כאשר ישנו צורך לקבוע לאן הולכת הדירה, הרי ששני הצדדים יכולים להגיד כי לכול אחד מהם יש את חזקת השיתוף. ניתן לקבוע חזקה שכזאת על סוגי רכוש שונים. יש להיות מודעים לעניין זה.

חלוקת רכוש מיטלטלין בין בני הזוג

רכוש מסוג זה לרוב מסתכם ברהיטים ובחפצים אישיים. כך למשל במקרה של רהיטים, המקרה הוא פשוט למד- או שהם נמכרים לצד שלישי או שאחד הצדדים ממשיך להחזיק אותם. זהו מצב בו הצדדים רוצים להמשיך הלאה אל חיים חדשים ולכן הם לרוב נוטים לרכוש ריהוט משל עצמם.
לעיתים אחד הצדדים מבקש להשאיר את הדברים אצלו שכן המצב הכלכלי שלו לא נותן לו לרכוש ריהוט אחר. בכול הנוגע לחפצים אישים שניתנו בתור מתנות כגון תכשיטים, גם כאן ישנה נטייה למכור את הדבר ולחלק את הכספים. לעיתים, הצדדים מבקשים לסיים את ההליך על הצד הטוב ,
כך הם נותנים לכול אחד להמשיך להחזיק במתנות.

חלוקת כספי זכויות סוציאליות

יש לדעת כי בכול הנוגע לכספי פנסיה ושאר זכויות סוציאליות להם זכאים בני הזוג, גם הם אלו צריכים להיות מחולקים בין שני הצדדים. יש לזכור כי כול עוד אחד הצדדים עובד, הרי שהכספים לא מגיעים אליו. לכן ישנו צורך בביצוע הסכם מראש בעזרת בעל מקצוע המסוגל לאמוד את הסכום שכל אחד מהצדדים זכאי לו. זהו תהליך מורכב בפני עצמו, כאשר ישנו חישוב של כספי הזכויות שהתקבלו לאורך זמן הנישואין בין בני הזוג. יש לזכור כי כספים אלו אמורים בסופו של יום, להוות הכנסה קבועה לאחר גיל הפרישה. לכן יש לפעול על מנת להשאיר לכול צד סכום ראוי.

בעלי מקצוע שמתעסקים בעניינים של חלוקת רכוש

יש להבין כי עורך דין לגירושין יכול להיות חלק פעיל מעניין חלוקת הרכוש בין שני הצדדים.
כך למשל בית המשפט יכול למנות אותו בתור כונס נכסים על מנת שיטפל באפשרות של מכירת רכוש לצד ג’. לעיתים, אם השופט חושב כי הדבר ראוי, הרי שהוא ממנה את עורך הדין של בני הזוג או אחד הצדדים. בנוסף ישנו צורך להשתמש באקטואר כאשר זהו האדם המסוגל לאמוד את שווים הכספי של סוגי הרכוש השונים. דעו לכם כי בעל מקצוע עם יכולות גישור יכול ליצור חלוקת רכוש נוחה יותר.

סוגי הסכמים בהליך גירושין

הסכם ממון

זוגות רבים נוטים לחבר הסכם ממון המחלק את הרכוש והכספים בין שני הצדדים במקרה של פרידה. הסכם זה הוא כדאי למדי מכיוון שהוא לרוב נוצר כשיש יחסים טובים והסכמה ביניכם.
זהו המסמך הקובע חלוקה של הרכוש איתו הגעתם אל קשר הנישואין. כול אחד יוצא מהזוגיות עם מה שהגיע אליה. בנוסף לכך, זהו הסכם שישנו קושי גדול לפעול כנגדו, מכיוון שלרוב הוא נעשה בהסכמה מלאה של כול אחד מכם. כך בית המשפט נוטה להסתמך עליו אם ישנו צורך לבצע החלטה סופית על חלוקת הרכוש. זהו גם הסכם שניתן לעשות אותו בעזרת עורך דין המבין בתחום זה.

הסכם גירושין בהסכמה מלאה

לאורך הליך הגירושין, יכולים שני הצדדים להחליט כי הם רוצים הליך קצר ונעים יותר. דבר זה אומר כי בעזרת הסכם שכזה ניתן לבצע חלוקת רכוש, הסדרי ראייה ומשמורת על הילדים. יש להמשיך ולהבין כי המסמך יכול להיווצר אך ורק בעזרת הסכמה מלאה הקיימת בין שני הצדדים. הדבר נוצר לרוב כאשר הגירושין נגמרים כשהיחסים בין בני הזוג מסתיימים בצורה טובה. גם אם הדבר לא קורה, ישנם בעלי מקצוע עם ידע בתחום הגישור המסוגלים ליצור הסכם גירושין ללא בית משפט.
אלו הם עורכי דין שלמדו את התחום לעומקו ויודעים כיצד לפעול במקרים שונים של ריבים בין שני הצדדים.

הסכם מול בית משפט

אם שני הצדדים לא מצליחים להגיע להסכמה על חלוקת רכוש הרי שהתהליך מגיע אל בית המשפט.
כול אחד מבני הזוג שוכר לעצמו עורך דין שייצג אותו, מאבק נוצר עד אשר השופט יוצר החלטה סופית. יש לדעת כי אפשרות זאת היא בעייתית שכן היא נמשכת לאורך זמן, העלות הכספית יכולה להיות רבה ואף הדבר יכול ליצור רגשות לא טובות. בסופו של יום אתם עומדים מול אדם שהייתם בקשר איתו לאורך פרק זמן לא קצר. לכן ההמלצה היא לנסות ולהימנע מהגעה אל בית המשפט.
יש גם לדעת כי זהו הליך שישנו קושי לצפות מהן התוצאות שהתקבלו ממנו.

סיכום המאמר ופרטים נוספים

לאורך המאמר ביקשנו להסביר לכם על האפשרויות השונות הקיימות בכול הקשור להליך גירושין במדינת ישראל. מדובר בדבר היכול להיות לעיתים מורכב למדי. כך כאשר ישנה חלוקת רכוש שכול אחד מהצדדים רוצה בו, ישנו מאבק עד אשר שופט מחליט מי ראוי לקבל את הדבר. אם אנחנו מדברים על גירושין המכילים ילדים, ישנו צורך לקבוע הסדרי ראייה ומשמורת. בכול מקרה,
כמו שציינו שוב ושוב הרי שאנו ממליצים על יצירת הסכם הדדי בין בני הזוג לשעבר.
יש לדעת כי לאחר הליך גירושין תוכלו להגיע למצב לא פשוט בו אתם מפסידים כספים ורכוש.
יש לשכור עורך דין איכותי שידאג לכך שתצאו מההליך בצורה טובה.

את המאמר יצרנו לאחר מחקר רב, כאשר הניסיון ליצור מדריך שהוא מקיף בצורה כמה שיותר מלאה. כך הכתוב לאורך הפסקאות הוא בגדר המלצה, לכול אחד יש מקרה ייחודי משל עצמו ותוכלו להשתמש בעורך הדין שלכם על מנת לקחת החלטות חשובות. עבודה מלאה בשותפות עם בעל המקצוע היא דבר שיש להגיע אליו.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם
גירושין בישראל

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על גירושין בישראל
שיתוף המאמר גירושין בישראל בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד