גירושין בעקבות בגידה

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא גירושין בעקבות בגידה

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

בגידה במקרה הנעשית על ידי אחד מבני הזוג במקרה של נישואין היא מעשה בעל כובד משקל גדול למדי.
לא רק שהדבר הופך למועקה רגשית ונראה כהפרה של האמון הבסיסי, אלא שהמעשה הוא דבר שיכול להוביל לעילה מוצדקת למקרה של גירושין. כאן אנחנו מבקשים לדבר על המשמעות החוקית של בגידה, בכול הקשור להליך גירושין. טוב לדעת כי ישנן זכויות אחרות כלפי הנבגד ועוד הבוגד יכול לקבל החלטה שתיראה כבעייתית נגדו. בכול מקרה, שני הצדדים צריכים לעבוד לצד עורך דין על מנת שיוכל לייצג אותם בכבוד מול המוסדות השונים. בישראל כלל מקרי הגירושין עוברים דרך הרבנות הראשית, כך שמקרה הבגידה הוא משמעותי למדי.

משמעות מעשה הבגידה במקרה של גירושין

מעשה בעייתי בכול מוסד

מקרי הגירושין עוברים דרך שני מוסדות עיקריים- בית דין רבני ובית דין אזרחי לענייני משפחה. על מנת לקבל גט, ישנו צורך לעמוד אל מול דייני בית הדין הרבני. ניתן לבצע את כלל הליך הגירושין במוסד שכזה.
בנוסף לכך, רוב הזוגות מבקשים לדון על מקרה הגירושין שלהם מול בית הדין האזרחי לענייני משפחה.
יש לדעת כי אין הדבר משנה, היכן אתם בוחרים לבצע את הליך הגירושין הרי שבשני המקומות בגידה נחשבת כמעשה אשר יש לו השלכות. כול אחד מהם מבקש לתת יחס שונה לאדם אשר בגד בקשר הנישואין.

ראיות והוכחות למעשה הבגידה

מכיוון שאנחנו מדברים על מעשה אשר מכיל בתוכו עמידה מול צד שלשי שישפוט את הדבר, הרי שישנו צורך בראיות והוכחות. תחושה כי בן הזוג בוגד, או משפטים מסוימים שנאמרו המעלים חשד פשוט אינם מספיקים.
כאן בן הזוג הנבגד צריך להיכנס לפעולה ולבצע תיעוד אקטיבי של מעשה הבגידה. תיעוד זה יכול להתבצע בשלל דרכים, אך האדם המתעד צריך להיזהר לא לעבור על החוק. ישנן חוקים המבקשים להגן על הפרט,
לכן ישנו צורך לעבוד לצד בעל מקצוע הבקיא בחומר. בנוסף, בית המשפט לרוב לא מתייחס להוכחות אשר הושגו בדרך לא חוקית. הדבר יכול להוביל לביטול התביעה כולה.

יחס לפי הלכה עברית וחוק אזרחי

העונש על מעשה הבגידה והמשמעות של מעשה זה נקבעים על פי הלכה עברית או לפי סעיפי חוק אזרחי.
אלו הם שני עולמות שונים למדי וכך זוג המבקש לבצע את הליך הגירושין בכול אחד מהמוסדות, יקבל טיפול אחר במקרה של בגידה. כך ההמלצה היא להתאים את המוסד לאורח החיים שלכם. אלו מכם החיים אורח חיים דתי ומבקשים לפעול לפי הלכה עברית, ירצו ללכת אל בית דין רבני. אחרים החיים בצורה חילונית יעדיפו את בין הדין לענייני משפחה. יש להבין כי כי בסופו של יום תוכלו להרגיש לא מרוצים לגבי ההחלטה הסופית של בית הדין לגבי מקרה הגירושין שלכם. לכן ישנו צורך לשבת עם עורך הדין ולתאם ציפיות.

זכייה ברכוש ומשמורת על הילדים

מקרי גירושין רבים מתקיימים סביב שני נושאים עיקריים- חלוקת רכוש והשגחה על הילדים המשותפים. על מנת להראות כי אכן מעשה הבגידה הוא מעשה משמעותי למדי, בתי הדין השונים נוטים לתת החלטות הקשורות לנושאים אלו. אומנם המעשה של האדם הבוגד, איננו קשור לאורח החיים הכלכלי שלו או ליכולת השגחה על הילדים, אך אלו הם דברים היקרים לו ולכן זכויותיו יפגעו. בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה, מטילים החלטות לטובת האדם הנבגד. אך יש להבין כי עורך דין איכותי יוכל לעזור לבוגד על מנת שהליך הגירושין יגרום לו להרגיש מרוצה.

ריחוק מסביבתו של הנבגד

בגידה היא דבר שגורם לכעס גדול ולצבירת מטענים רגשיים בין בני הזוג. אך יש להבין כי גם החברים הקרובים ובני המשפחה יכולים בהחלט להרגיש נבגדים גם כן. כך האדם הבוגד לרוב הצטרך לא רק לעזוב את אשתו ואת ילדיו אלא גם להתרחק מבני משפחה וחברים קרובים. כך שניתן לומר שלאחר מעשה בגידה מבתצע הליך של נידוי הנבגד על ידי אנשים הנמצאים סביבו. יש להיות מודעים להשלכה זאת היכולה להתקיים לאחר מעשה של בגידה. זהו איננו מעשה אשר העונש עליו מתחיל ונגמר מול בתי הדין השונים, המשמעות היא לא רק חומרית אלא גם רגשית.

צד נוסף הקיים במקרה הבגידה

לעיתים מקרה של בגידה המובילה לגירושין יכול להביא עימו מצב בו ישנו צד שלישי המצטרף לדיון.
הכוונה היא לצד אשר עימו האדם ביצע את הבגידה. כך לעיתים מתפתח קשר ממשי בין השניים,
לעיתים הדבר יכול להוביל לרצון להתחתן ולביצוע קשר חדש בין בני זוג. לעיתים הצד השלישי יכול לבקש להיות גורם אקטיבי המשפיע על רצונות הצד הבוגד במקרה הגירושין. לעיתים ישנו ניסיון להפעיל מניפולציה על מנת שתיווצר אפשרות לקבל רכוש גדול יותר ומשמורת מלאה על הילדים. בכול הקשור לצד הנבגד, עליו להיזהר מכך שהצד השלישי יוביל להחרפה בהליך הגירושין המתקיים בין בני הזוג.

עורך דין גירושין כדבר מחייב

הצד הנבגד צריך לנסות עד כמה שאפשר על מנת למצוא עורך דין איכותי שיוכל לעבוד לצידו. מקרה של בגידה יכול לגרום להתמוטטות רגשית של הנבגד, הדבר יכול להקשות על התמודדות בבית המשפט.
כך ישנו צורך להיעזר בבעל מקצוע המסוגל לייצג אתכם בכבוד מול הדיינים השונים. זהו מקרה קלאסי בו הלקוח איננו יכול לנצח לבדו. זהו אדם אשר יש לו זכויות מסוימות ואין שום סיבה כי דבר זה לא התמלא בהמשך הדרך. מצד שני, גם הצד הבוגד צריך לקבל ייצוג מכובד מול בית המשפט. בעזרת עורך דין איכותי, כול אחד מהצדדים יכול לקבל אפשרות להליך נוח יותר.

השלכות מקרה הבגידה מול בית דין רבני

פעילות על פי מסמכים קיימים

בעיני בית הדין הרבני, מעשה של בגידה הוא דבר המסיים את הקשר בין בני הזוג. במקרה שכזה ישנו צורך לפעול על פי מסמכים שנועדו להגן על הצד הנבגד. כך למשל ישנו את מסמך הכתובה אשר יוצא לפועל.
דבר זה אומר כי הצד הבוגד צריך לשלם את סכום הכתובה במלואו אל הצד הנבגד. יתרה מזאת, מכיוון שאנחנו מגיעים למצב של גירושין הרי שישנה השלכה לחיי שני בני הזוג לאחר סיום הליך הגירושין.
כך לעיתים הצד הנבגד צריך לשאת בעלויות של תהליכים מסוימים הנמצאים בהליך הגירושין, לפי מסמכים שנוצרו מראש בין בני הזוג.

המשמעות של גבר הבוגד באישה

על פניו ההלכה העברית נוטה לעיתים להטיב עם הגבר בכול המקרה להליך של גירושין. הדבר יכול להיות רלוונטי גם במקרה של בגידה. כך גבר הבגד באשתו יכול להינשא לאישה עימה ביצע את הבגידה.
בנוסף לכך זהו מקרה בו לא כול בגידה מצידו של הגבר אכן נחשבת ככזאת אל מול בית הדין הרבני.
כך בגידה שהיא מתמשכת אכן יכולה להוות עילה לגירושין בין שני הצדדים. בגידה חד פעמית איננה נחשבת כהפרה כללית של קשר הנישואין. כך ישנו צורך לתעד שוב ושוב את מעשה הבגידה ולהביא את הדבר אל מול בית דין רבני.

המשמעות של אישה הבוגדת בגבר

אישה הבוגדת בבעלה נחשבת ככזאת שלא זכאית לזכויות מסוימות הניתנות מצד בעלה במקרים של גירושין.
כך האישה הבוגדת יכולה להגיע למצב בו היא איננה מקבלת את סכום הכתובה. בנוסף לכך הדיינים עלולים להחליט כי אין האישה זכאית לכספי תשלום מזונות מצד הגבר. בכלל בית המשפט יכול להביט בעין לא יפה על האישה הבוגדת. החברה הדתית נוהגת לראות את המעשה ככזה שמסמן את האישה, כאשר היא תבקש ליצור קשרים נוספים בהמשך הדרך. מקרה בו האישה בוגדת עם גבר אחר ונכנסת להיריון, מוביל בעצם למצב בו הילד מוגדר כממזר. דבר ההופך את חייו של הילד לעיתים לקשים למדי.

אישה יכולה לתבוע רכוש

ההלכה העברית קובעת כי במקרה שהגבר עוזב את האישה מסיבה של בגידה, הרי שהיא יכולה לגשת אל הדיינים על מנת לבקש קבלה של רכוש מסוים. בקשה זאת בדרך כלל נענית בצורה אוטומטית, אך יש להבין כי אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. האישה זכאית לקבל את הדירה לעצמה, אך היא איננה יכולה לבקש כספי מזונות מצד הבעל. דווקא מקרה שכזה יכול לפתור שני נושאים שלעיתים הופכים את הליך הגירושין לארוך למדי. דיון על חלוקת הרכוש וקביעת סכום כספי תשלום המזונות. לעיתים אף ישנה עדיפות לתת לאפשרות זאת לקרות, כך הליך הגירושין נגמר במהירות ושני הצדדים יכולים להמשיך הלאה.

שיפוט המקרה על פי יחס פסול כלפי הצד הבוגד

יש להבין כי החברה הדתית איננה בעלת יחס ליבראלי מירבי לגבי מקרים של גירושין. בתי הדין האזרחיים נוהגים עם השנים להפוך ליותר פתוחים למקרים שונים. אך בכול הנוגע לדיינים המגיעים מאורח חיים דתי, יש להניח כי התקיים יחס לא טוב כלפי הצד הבוגד. למרות שהגבר יכול להמשיך בחייו ולהינשא לאישה אחרת,
בעוד האישה לעיתים נמצאת במצב בו הקשר החדש הוא דבר שלא יכול להתקיים. אך בכול מקרה, הדיינים יבקשו ליצור מצב בו הצד הנבגד מקבל יותר זכויות מסוימות על פני הצד הבוגד. יש לצפות לכך ולהיערך בהתאם.

משמעות הבגידה באורח חיים חילוני ובית דין לענייני משפחה

פתיחות וליבראליות בחברה החילונית

כיום המגמה היא להפוך את החברה לכזאת שאיננה שופטת כול מקרה על פי התווית של חומרת מעשה הבגידה. ישנה הבנה כי זוגיות היא דבר מורכב ובני אדם פועלים על פי רגשות ויצרים. זהו איננו דבר רע אלא דבר אנושי. כך כאשר אתם מגיעים לבית משפט עם מקרה גירושין הכולל בתוכו מעשה בגידה הרי שיש לקחת בחשבון, כי אין הדבר אומר שבחיוב אחד מבני הזוג יקבל יחס אחר בשל היותו נבגד או בוגד.
אומנם החוק הישראלי מאפשר לכול אחד מהצדדים לקבל ולהפסיד זכויות מסוימות, אך ניתן בהחלט לומר כי החברה החילונית נוטה פחות לסמן מקרי גירושין המכילים בגידה.

אפשרות להמשיך בחיים שלאחר מכן

“ממזר”, “בוגדת” ועוד כינויים השייכים לתחום מעשה הבגידה בחברה הדתית, הם דבר שהולך ונעלם לו כאשר אנחנו מדברים על החברה החילונית. למעשה בית המשפט דווקא דוגל ברעיוון החיים שאחרי ומנסה לא להיעצר ולהתמקד במעשה שגרם לפרידה בין בני הזוג. כך ישנו ניסיון לעוזר לצד אשר נשאר עם ילדים.
בנוסף, הצד הבוגד יכול לוותר על רכוש מסוים ולסיים את הליך הגירושין במהירות על מנת שיוכל להמשיך הלאה אל השלב הבא. אין אנחנו מנסים להלבין את מעשה הבגידה, אך יש להבין כי החברה החילונית מבקשת לתת לכול צד לעזוב את הנישואין לבן זוג קודם בעבר.

כיבוד של מסמכים קיימים

כאשר מגיעים להליך של גירושין הרי שניתן לבחור בין שתי אפשרויות- תשלום של הגבר אל האישה על פי הסכום הכתוב בהסכם הכתובה או התנהלות על פי הסכם ממון הנכתב לפני תחילת נישואין. ישנם מקרים בהם הסכם הממון לא קיים כלל וכלל. בכול מקרה,, גם אם המצב הכלכלי של שני הצדדים הוא שונה לגמרי ממה שהיה בתחילת הקשר, הרי שמסמכים עדיין צריך לכבד. בגידה אכן מביאה עימה מקרה של גירושין וכך תצטרכו להחליט באילו מהאופציות לבחור. ההמלצה הבסיסית היא להשתמש בעורך דין שייתן לכם ייעוץ על מנת שתדעו מהי ההחלטה הנכונה.

אפשרות להתמודד על משמורת הילדים

אם בעבר במקרה של בגידה מצד הגבר ולאחר מכן גירושין היה מצופה כי הילדים ישארו במשמורת מלאה של האם, כיום הגישה למקרה היא שונה לגמרי. כך הגבר יכול בהחלט לבקש להמשיך להיות חלק מחייהם של הילדים ולהגיע לאחת משלושת האפשרויות הבאות- הסדרי ראייה כאשר הילדים נמצאים במשמורת חד צדדית אצל האם. משמורת משותפת כאשר הילדים עוברים בין בית האב והאם לאורך ימות השובע.
משמורת מלאה בה הילדים נשארים תחת השגחת האב בצורה בלעדית. מערכת המשפט כיום מבינה שההורה הבוגד מהווה צלע של יציבות בחייו של הילד. לכן ישנו ניסיון לתת לו אפשרות להחזיק בקשר ומשמורת מסוימים.

העדפת חוק רבני על פני בית דין לענייני משפחה

ישנם זוגות המבקשים ללכת לפי בית הדין הרבני גם אם הם אינם חיים על פי אורח חיים דתי. למעשה זהו מקרה השונה ממצב בו זוגות דתיים לרוב מבקשים לנהל את רוב ההליך שלהם מול בית דין רבני.
כך יכולים שני הצדדים לבקש מבית הדין הרבני להפעיל את הסעיפים השונים הקשורים לבגידה.
אך יש לדעת כי ההלכה העברית פועלת בצורה קלה יותר ועל פי הספר. בעוד בית הדין לענייני משפחה נוטה להיות פתוח יותר לסוגים שונים של מקרים. בחירה בכול אחד מהמוסדות היא אכן גורלית ויש לחשוב ברצינות על ההחלטה שלכם.

עורך דין לכול אחד מהצדדים הבוגד והנבגד

סביר להניח כי הבנתם שישנה עדיפות גדולה לעבודה מול עורך דין במקרה של הליך גירושין.
אך גם במצב בו ישנה בגידה ומצטבר כעס גדול בין שני הצדדים הרי שניתן להגיע למצב של גישור.
אפשרות זאת הופכת את הליך הגירושין לקצר יותר ואף מביאה את הצדדים להסכמה על הסעיפים השונים.
במקרה של בגידה לעיתים הצד הבוגד מבקש להמשיך הלאה אל מערכת יחסים חדשה, כך הוא ירצה להשאיר את הישנה מאחוריו במהרה. עורך דין איכותי ידע לנסות לגרום לשני הצדדים להבין את חשיבות הצורך לעבור הלאה. כך הוא ינקוט פעולות על מנת להביא את בני הזוג לשעבר להסכמה.

בגידה והחיים הקיימים לאחר מכן

השארת הליך הגירושין מאחור

ישנה חשיבות לכך שקשר הנישואין הקודם יישאר מאחור מבלי שתצטרכו להתעסק בו עוד ועוד לאורך חייכם.
התמודדות מול הצד הבוגד מעלה זיכרונות לא נעימים, לכן יש לוודא כי אכן הליך הגירושין נעשה בצורה מלאה. עורך הדין יעזור לכם לוודא כי אכן עברתם את כול הצעדים שצריכים לעבור, על מנת שהגירושין אכן יכנסו לתוקף. בנוסף לכך, הוא האדם אשר יפנה אל הצד השני על מנת לשוחח איתו במקומכם.
מהרגע שהסכמתם לעבוד איתו הרי שבעל המקצוע מייצג אתכם לכול דבר. לא רק מול השופטים אלא מול בני אדם נוספים. השתמשו בזה עד כמה שאפשר.

הבטחת הסטטוס החדש כנורמטיבי

בית הדין הרבני ואף אנשים רבים הקיימים סביבכם נוטים לעיתים להדביק כינויים לזוג הנכנס למקרה של בגידה. טוב לדעת כי אנו חיים במדינה ליבראלית שומרת חוק. גם אם אכן הבגידה קרתה והיא אמיתית אין זה אומר כי אנשים אכן יכולים להתייחס אליכם בצורה בעייתית. הדבר נכון גם לגבי רצון של הסביבה הקרובה להרחיק אתכם מהמשפחה שלכם. יש להשתמש כמה שאפשר בעורך דין על מנת להעמיד כול מקרה מול בית המשפט. אם אתם אכן חושבים כי יש לכם זכאות למשמורת על ילדים או לרכוש מסוים, אל תתנו לעצמכם להפסיד את הדבר רק בגלל שהסביבה הקרובה מבקשת להוקיע אתכם.

הסדרת הקשר החדש

אם העדפתם להישפט בבית דין רבני יש להיות מודע לכך שהקשר החדש עומד להתקיים על פי סטטוס מסוים. כך ילד הנוצר בקשר שאיננו קיים במסגרת של גירושין הוא ילד הנקרא לפי החוק הדתי כממזר.
כך בהמשך הדרך יילקחו ממנו זכויות מסוימות. בנוסף לכך לאורך המאמר ביקשנו להראות כי החוק הדתי נוטה לסמן את הצד הבוגד תחת סטטוס מסוים. אין הדבר תקף בצורה תמידית לכול המקרים,
אך יש להבין כי אם תרצו להתחתן בשנית ולהקים משפחה , תוכלו להיתקל בקשיים מסוימים.
עורך דין איכותי יוכל לעזור לכם בהסדרת הקשר החדש מול החוק.

הימנעות מהוצאת דיבה על הצד הבוגד

למרות שהצד הנבגד מרגיש רע על מעשה בן הזוג לשעבר, יש להיזהר מאמירת משפטים שהם בגדר
“לשון הרע”. כיום תביעה של אנשים אחד כנגד השני על דברים שהם אינם אמת הפכה לדבר נפוץ למדי.
הדבר יכול לגרור עמו הוצאות כספיות הן על הליך משפטי והן כחלק מקנס או פיצוי במקרה של החלטה של בית המשפט. במיוחד כאשר ישנם ילדים הנמצאים במשוואה. הדבר יכול להיראות כניסיון הסטה של הילדים כנגד הצד הבוגד. בנוסף, הם עלולים לדבר על מקרים בהם דיברתם בצורה בעייתית כאשר הם נמצאים על יד הצד השני. היזהרו ממעשים שכאלו שכן הם בעלי השלכות.

סגירת מקרה הגירושין על ידי שני הצדדים

כפי שכבר ציינו, כול מקרה של גירושין עובר דרך הרבנות הראשית. לעיתים הדבר מכיל בתוכו טקסים שמרניים אשר נראים לחלק מהציבור כלא נעימים. הצד הבוגד עלול לעבור הליך שיכול להיראות כמשפיל.
אך למעשה הצורך הוא לעבור את התהליך על מנת לסגור את הליך הגירושין בצורה מלאה. גם אם החוויה היא בעייתית למדי יש לזכור שהיא זמנית ולאחר מכן מגיע פרק חדש לגמרי בחיים שלכם.
החוק בישראל לא ייתן לכם לבצע נישואין ולהקים משפחה נוספת אם לא עברתם הליך גירושין מלא.
לכן יש לוודא בעזרת עורך דין כי הפעולה שלכם מול בית הדין הרבני עברה התקיימה עד הסוף.

שמירה על קשר חיובי מול הצד השני

כיום שני הצדדים לרוב נשארים בקשר גם לאחר מקרה של בגידה וגירושין מכיוון שיש להם ילדים משותפים.
טובת הילדים היא מעל הכול, כך גירושין לעיתים משאירים עליהם טראומה לא פשוטה כלל וכלל. לכן יש לנסות לשמור על קשר חיובי מסוים עם הצד השני גם עם הדבר נראה קשה למדי. זכרו שגם לו יש זכויות והוא צריך לנצל אותם. שמרו על אפשרות זאת מולו. ישנם הסכמים חוקיים בעלי תוקף משפטי. יש לוודא כי כול אחד מהצדדים פועל על פי הדברים שהוחלטו בהסכמים שכאלו. יש להבין את חשיבות השמירה על קשר חיובי עם הצד השני.

שמירה על קשר עם עורך דין גירושין גם לאחר סיום הליך הגירושין

עורך דין איכותי הוא כזה שתבקשו לחזור אליו גם לאחר סיום הליך הגירושין, סביר להניח כי תצטרכו אותו למקרים שונים בהם עימותים מול הצד השני עלולים לצוץ. לעיתים תבקשו להתייעץ איתו לגבי אפשרות מסוימת שתרצו לעשות. נסו להימנע ממעשים נחפזים ולבצע תקשורת מלאה עם בעל המקצוע גם בחיים שלאחר מקרה הבגידה. כך לבטח תרצו להמשיך ולחיות את הפרק החדש בצורה חוקית ונעימה.
שמירה על קשר טוב עם עורך הדין יכולה בהחלט לעזור באפשרות שכזאת. דעו לכם כי אנשי מקצוע טובים יבקשו ביוזמתם להתקשר ולשאול האם אתם צריכים את עזרתם בנושא כזה או אחר.

סיכום המאמר

לאורך המאמר ביקשנו להסביר לכם על ההשלכות של מעשה הבגידה בתוך הליכי גירושין בין בני זוג.
הרצון הוא לגרום לכם להבין כי בית הדין הרבני ובית הדין לענייניי המשפחה מתייחסים לדבר על פי חומרה מסוימת. אומנם כול מוסד פועל על פי דרך שהיא ייחודית לו אך יש להבין כי מדובר במעשה היכול להביא החלטות לא פשוטות על הצד הבוגד. בנוסף, ביקשנו להדגיש את היחס השלילי מצד הסביבה הקרובה ובני המשפחה היכול להיעשות כלפי הצד הבוגד. זכרו כי ישנו צורך לבצע מעשים שהם חוקיים ולהימנע מאמירות מיותרות שיכולות לגרור הליכים משפטיים.

בסופו של יום שני הצדדים יבקשו להמשיך הלאה בחייהם. לקשרים חדשים, להקמת משפחה או תחזוקת המשפחה הקיימת. גם אם מעשה הבגידה הוא דבר לא נעים, נסו להימנע מצבירת מטענים רגשיים היכולים להקשות להשאיר את העבר מאחור. בנוסף, ההמלצה היא להגיע להסכם הדדי בין שני הצדדים. ניתן לעשות את הדבר בעזרת עורך דין איכותי למדי.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם
גירושין בעקבות בגידה

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על גירושין בעקבות בגידה
שיתוף המאמר גירושין בעקבות בגידה בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד