מזונות זמניים

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא מזונות זמניים

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

הליך קביעת סכום תשלום מזונות יכול להתקיים לאורך פרק זמן ארוך למדי. הרשויות אשר פועלות בקצב משלהן, שני צדדים הנאבקים אחד בשני, דיונים חוזרים ונושנים בבית המשפט. על פני פרק הזמן הזה, ישנה משפחה וילדים אשר נשארים ללא מקור פרנסה, לאחר פרידה מבן הזוג.
כך ישנו צורך להגיע למצב בו ההכנסה תצטרך להימשך גם לאורך קביעת סכום תשלום המזונות.
אפשרות זאת נקראת מזונות זמניים. בתי המשפט נוטים להשתמש בדבר זה כאשר התיקים נמשכים להם לאורך זמן. המאמר הבא עוסק באפשרויות השונות הקשורות לתחום המזונות הזמניים.
זהו מקרה מורכב אך הוא נפוץ למדי ולכן ישנו צורך לדעת על הדבר כמה שאפשר.

מזונות זמניים – עקרונות בסיסיים

השוני של מזונות זמניים ממזונות קבועים

ראשית כול, הרי שנבקש להסביר כי מזונות זמניים הם כאלו הנקבעים בתור פיתרון ביניים על מנת לפתור מצב בעייתי מסוים. לא מן הנמנע כי סכום המזונות הזמניים יהפוך לסכום קבוע של מזונות.
יש לדעת כי העיקרון של מזונות אלו, הוא לתת עזרה מידית. מזונות קבועים הם כאלו שימשכו להם לאורך זמן רב ויהיו מעוגנים בהחלטה משפטית. כך ההליך לקביעה שלהם הופך לארוך למדי שכן ישנו צורך לבצע בדיקה על אלמנטים רבים. בית המשפט והשופטים יכולים בעצמם לפסוק למזונות זמניים בעזרת בדיקה קצרה יותר. טוב לדעת כי בקשה למזונות זמניים היא פטורה מאגרה.

 

מזונות זמניים – מזונות קלים

הליך קביעת המזונות הזמניים הוא קצר ופשוט יותר. בית המשפט מסתכל בקצרה על אורח החיים הכלכלי של שני הצדדים. ישנו ניסיון להבין מהו הפער בין ההוצאות להכנסות. אם ישנו צורך בעזרה מיידית, הרי שהמזונות הזמניים ניתנים לחשבון הבנק של האדם המבקש אותם.
בנוסף, הדיון והבדיקה על מזונות אלו הם קצרים יותר. לעיתים הם יכולים להתקיים לאורך מספר ימים. הרצון הוא לתת למבקש, עזרה זמינה וכמה שיותר נוחה. כך בית המשפט יכול להחליט להיענות לבקשה גם בלי דיון משפטי בין שני צדדים. ההמלצה היא להגיש בקשה למזונות זמניים ולנסות לנצל את אפשרות זאת.

 

פחות מסמכים ופחות מאמץ

בדרך כלל תביעת מזונות דורשת מהאדם המגיש אותה, להביא כמות מסמכים רחבה למדי.
ישנו צורך לצרף הצהרות, הוכחות ולמלא ניירות בצורה מדויקת עד כמה שאפשר.
הליך קביעת המזונות הזמניים הוא פשוט יותר. תצטרכו להגיש כמה מסמכים, לכתוב את הסיבה שבגללה אתם דורשים את המזונות הזמניים ופשוט להגיש. לעיתים, תוכלו לקבל תשובה חיובית או שלילית. מבלי שתצטרכו לחכות לדיון משפטי ומבלי שתצטרכו לחכות זמן רב. מילוי מסמכים הוא משימה מתישה. אנשים רבים אינם מצליחים להתעסק עם בירוקרטיה. זוהי הסיבה שאנשים נמנעים מלהגיש בקשות כאלו ואחרים. כך פתרון המזונות הזמניים הוא כזה הזמין לכול מי שצריך.

 

קלות בנתינת המזונות הזמניים

בית המשפט והרשויות השונות נוהגים לפסוק לטובת האדם המבקש מזונות זמניים, בצורה קלה יותר. הדבר נעשה מכמה סיבות. אם הסיבה היא בעלת היגיון הרי שאין אף סיבה לאשר אותה.
הדרך לאישור הבקשה היא קצרה ואיננה דורשת עבודה מורכבת מדי של הרשויות.
המזונות יכולים להיות שונים מסכום המזונות הקבוע. כך זוהי איננה החלטה שצריך להתחייב אליה לאורך זמן. לעיתים החלטה שכזאת יכולה בהמשך הדרך להפוך לקבועה. כך שני הצדדים יכולים להיות מרוצים מהסכום שנקבע. למעשה החלטה שכזאת יכולה בהמשך הדרך להחליף את ההליך המשפטי. לכן לרוב בית המשפט נותן לאשר בקלות ובמהירות מזונות זמניים. אישור שכזה יכול לחסוך זמן וטרחה לכול הצדדים.

 

אין צורך להגיע אל בית המשפט

העובדה כי אתם אינכם צריכים להגיע לבית המשפט בעת יצירת ההחלטה על מזונות זמניים, היא חשובה מאין כמוה. בית המשפט איננו מקום שתרצו להגיע אליו פעמים רבות. יש בו אנשי חוק, לרוב יחס קר כלפיכם מהעובדים הנמצאים בו. תצטרכו להימצא במאבק מול צד שני אם תגיעו אליו.
בהמשך לדבר זה, יש להבין כי בית המשפט בעצמו מבקש למצוא דרכים לחסוך דיונים היכולים להתקיים בו. הסניפים השונים הם עמוסים למדי לאורך השנה, ישנם מקרים חשובים שצריכים להתקיים בבית המשפט. ישנם כאלה שאין צורך שיגיעו לשם. כך ניתן לשמוח על קביעה זאת,
כי אין צורך שתגיעו לבית המשפט בעת הליך יצירת החלטה על מזונות זמניים.

 

אין צורך לערב עורכי דין

כאשר אתם נכנסים להליך קביעת מזונות זמניים, הרי שעליכם להבין כי אנחנו מדברים על אפשרות בעזרתה לא תצטרכו לעבוד מול עורך דין. ההמלצה שלנו לרוב היא כן לעבוד מול בעל מקצוע כזה או אחר מתחום המשפט. אך ישנם אנשים שאפשרות זאת היא בעייתית בשבילם. לרוב הסיבה היא כספית. בנוסף, ההליך למציאת עורך דין יכול להיות ארוך גם כן. עליכם למצוא את האדם הנכון שתוכלו לעבוד מולו. לכן אם תבקשו להימנע משימוש בעורך דין, תוכלו להגיש בקשה למזונות זמניים. יש לקחת בחשבון כי כנראה תצטרכו לעבוד עם עורך דין, בשלב יצירת המזונות הקבועים.

 

פרק זמן קצוב לגישור בין הצדדים

לרוב בית המשפט מבקש לתת אישור למזונות זמניים, על מנת ששני הצדדים יוכלו להגיע לגישור בינם. פתרון המזונות הזמניים, יכול להיות התפשרות מסוימת שתיראה טוב לבני הזוג לשעבר.
הם יבינו כי החלטה פשוטה שכזאת היא עדיפה על פני הליך משפטי ארוך ולעיתים כואב.
כך דבר זה יכול לתת לכם מקום לגישור. אם אתם נמצאים בסכסוך אך מבינים כי טובת הילדים והמשפחה היא מעל הכול, אנחנו מציעים לכם לבדוק את אפשרות זאת. טוב לדעת כי תוכלו להגיע לגישור, בעזרת אנשי מקצוע המתעסקים בתחום שכזה. דעו לכם כי הדבר זמין.

 

זכות שהיא זמינה ברוב המקרים

הזכות לקבלת תשלום מזונות חודשית היא אכן קיימת אך לא כול אחד מקבל אותה. בנוסף, לאחר הליך משפטי תוכלו לקבל סכום שלא תהיו מרוצים ממנו. אך מזונות זמניים ניתנים בצורה קלה ונפוצה יותר. מכיוון שלרוב אין צורך בדיון משפטי בין שני צדדים, ההחלטה נעשית לטובת האדם המבקש. אם לאחר מבט קצר על המצב הכלכלי של תובע המזונות, נראה כי הוא צריך את הכסף הרי שהדבר מאושר במהרה. בנוסף, החזקה של נכסים ורכוש יכולה להשפיע על החלטת יצירת סכום המזונות הקבוע. מכיוון שבית המשפט איננו נכנס לעובי הקורה, הוא יכול להחליט לא להסתכל לעומק על הציוד הקיים אצל כול צד.

 

מזונות זמניים – כיצד הדבר מתקיים?

שלבים לקביעת סכום המזונות הזמניים

כאשר אדם מבקש להגיש תביעה למזונות זמניים, עליו לפעול בצורה הבאה. ראשית כול הוא נכנס אל האתר המתאים לבקשה זאת ובודק מהם המסמכים שישנו צורך להגיש. לרוב אלו הם המסמכים הבאים- מסמך התביעה, ומסמך בקשת מזונות זמניים. בתגובה למסמכים אלו, הצד השני צריך לשלוח מסמך הגנה ומסמך תגובה. לאחר הגשת המסמכים, בית המשפט יבצע בדיקה קצרה על המצב הכלכלי של כול אחד מהצדדים. לאחר כמה ימים, ההחלטה נשלחת לכול אחד מבני הזוג.
אם ישנו אישור, הרי שישנה דרישה מהצד המשלם להעביר את המזונות באופן מיידי.

 

יצירת מסמכים לכול צד

מכיוון שאנחנו מדברים על מקרה בו יש שני צדדים, צד משלם וצד שמקבל את הכסף, הרי שלכול אחד מהם יש את הזכות להגיש מסמכי תגובה. הצד שהגיש את התביעה מגיש הצהרה מפורטת ,
בה נמצאות הסיבות המדויקות המסבירות את הצורך במזונות זמניים. הצד שצריך לשלם, יכול להגיש מסמך הגנה בו הוא מבקש להסביר את הצד שלו ולספק טיעונים כנגד תביעת המזונות.
מסמכים אלו צריכים להיות מנוסחים בצורה ברורה ובשפה משפטית. בית המשפט משתמש בדפים אלו בתור ניירות המכילים את הטענות של שני הצדדים. מבלי שתגישו את מסמכים אלו, בית המשפט יבצע החלטה מבלי להתחשב ברצונות שלכם. לעיתים ההליך המשפטי לא יכול להתקיים ללא מסמכים אלו.

 

מבט קצר על אורח החיים הכלכלי

לאחר הגשת התביעה ותוך כדי עיון במסמכים שהתקבלו משני הצדדים, בית המשפט יסתכל על אורח החיים הכלכלי של שני הצדדים. הניסיון הוא להבין האם ההוצאות הכספיות עולות על סכום ההכנסות. בנוסף ישנו צורך להבין, האם מאז הפרידה נעשה שינוי קיצוני באורח החיים.
לבסוף, בית המשפט יבקש לבדוק אם ההוצאות הכספיות מתקיימות בשביל דברים מינימליים והכרחיים. דבר זה נעשה על מנת להבין אם כספי המזונות הזמניים לא התקיימו על בזבוזים כאלו ואחרים. מבט זה המתקיים על המצב הכלכלי, היא פעולה הנעשית תוך זמן קצר בלי התעמקות ממושכת.

 

קבלת אישור מבית המשפט

לאחר הגשת התביעה והמסמכים הדרושים משני הצדדים, בית המשפט יחזיר לכם תשובה שלילית או חיובית תוך פרק זמן מסוים. לרוב הרצון הוא לשלוח תשובה מהירה למדי ככול האפשר.
למעשה, אם הגשתם את כלל המסמכים הנדרשים ובית המשפט מצא כי אכן ישנה סיבה מוצדקת,
ההוראה לנתינת המזונות תשלח במהרה אליכם. יתרה מזאת, בית המשפט נוטה לתת אישורים לבקשות למזונות זמניים בצורה מהירה יותר מאשר בקשה למזונות קבועים. הניסיון הוא לחסוך תהליכים ארוכים לבית המשפט ולצדדים המשתתפים במקרה. את האישור תוכלו לקבל באמצעות אמצעי התקשורת השונים. כך יש להיות ערניים לפרטים הנמצאים אצל הרשויות. בדקו את הדואר על מנת לבדוק אם קיבלתם תשובה חיובית.

 

הזמנת הצדדים לדיון משפטי

אומנם אפשרות זאת נחשבת לנדירה, אך היא אכן יכולה להתקיים אם בית המשפט מצא לנכון לעשות זאת. אפשרות זאת היא נדירה, מכיוון שמטרת המזונות הזמניים היא להימנע מדיונים משפטיים כאלו ואחרים. יתרה מזאת, לרוב בית המשפט מבקש לבצע החלטה לטובת הצד המגיש את התביעה לתשלום המזונות הזמניים. ההחלטה נעשית כול עוד המסמכים שהוגשו אכן מכילים הסבר הגיוני לבקשה שכזאת. לכן הזמנה של הצדדים לדיון היא נדירה. בהתאם לכך, מומלץ כי שני הצדדים התייחסו למאורע שכזה במלוא הרצינות. כך ישנו צורך להגיע אל הדיון עם עורך דין בעל מומחיות בנושא.

 

אי תשלום מזונות – הפעלת עונשים

ההחלטה לתשלום מזונות היא כזאת המחייבת את הצד שנדרש לשלם, גם אם היא איננה מוצאת חן בעיניו. זוהי החלטה בעלת תוקף משפטי, אי תשלום מזונות עלול להביא לעונשים, קנסות והגבלות.
גם למקרה שכזה ישנו הליך מסוים, אך לרוב בית המשפט איננו בוחל באמצעים אם אכן לא נעשה תשלום. ישנן פעמים בהם סכום המזונות הזמניים הוא קטן יותר מסכם המזונות הקבועים.
כך ההמלצה היא לשלם את סכום זה כפי שבית המשפט דורש. בנוסף, יש לזכור כי הרשויות הדנות במקרה זה מקבלות גישה מלאה לחשבונות האישיים של הצדדים. אם אכן לא תשלמו מבלי שתהיה סיבה מוצדקת לכך, לא תוכלו להסתיר את הדבר מבית המשפט.

 

עבודה רציפה לצד עורך דין בעל ניסיון בתחום המזונות והגירושין

ההמלצה שלנו היא לעבוד לצד עורך דין גם כאשר אתם מגישים את תביעת המזונות הזמניים.
למרות שזהו הליך שאיננו דורש הגעה אל בית המשפט, עדיין ישנו צורך למלא מסמכים ולפעול בצורה מסוימת. עורך הדין הוא מקור של ידע אשר יכול להסביר לכם כיצד לפעול, במקרים כאלו ואחרים. בנוסף, לא מן הנמנע כי הצד השני עובד עם עורך דין כנגד התביעה שלכם. כך לא תרצו להיות במקום בו יש לכם פחות יכולת. עורך הדין בהחלט יכול להגביר את הסיכויים לכך שהדרישה שלכם לקבלת מזונות זמניים, תקבל אישור מהרשויות השונות. ההמלצה שלנו היא להשתמש באיש מקצוע שכזה.

 

הליך גישור בין הצדדים

לרוב הגשת המזונות הזמניים נעשית לפני תחילת הליך הגישור בין שני הצדדים. למעשה ההחלטה לאישור הבקשה נעשית עוד לפני תחילת הדיון על הסכום הקבוע לתשלום מזונות. כך כאשר אתם ממתינים להחלטה על מזונות זמניים, תוכלו להגיע לגישור מסוים בין שני הצדדים.
הליך גישור ויישוב סכסוכים הוא דבר הקיים בחוק במדינת ישראל. כאשר זוג מגיע אל הליך גירושין,
עליו להגיע למספר פגישות בעזרתן יוכלו לחבר הסכם גירושין. הדבר נעשה על מנת למנוע הליך ארוך ומורכב מול בית המשפט. אנו ממליצים לכם לנצל את מפגשים אלו על מנת שתגיעו לעמק השווה עם בן הזוג לשעבר.

 

מזונות זמניים – המקרים השונים

אישור מהיר למזונות זמניים

זהו למעשה המקרה הקלאסי, הצד המבקש את המזונות הזמניים יקבל אישור מהיר.
לאחר מכן, הצד המשלם יבין כי ישנה החלטה משפטית ועליו לעמוד בה. לרוב בית המשפט נוטה לטובת הצד המבקש, אם הבקשה שהוא הגיש היא בעלת היגיון מסוים. בנוסף, בית המשפט שולח את הבקשה בעזרת אחד מאמצעי התקשורת, יש להיות מודעים לכך ולבדוק אותם.
לעיתים בית המשפט ייתן את התשובה החיובית תוך מספר ימים ואף ידרוש כי תשלום המזונות ייעשה בצורה מידית. אם הנסיבות אכן דורשות פעולות מהירות שכאלו. זהו מקרה בו הרשויות אינן לוקחות את הזמן ומבצעות בדיקה מעמיקה.

 

אי נתינת אישור לדרישת מזונות

למרות שזהו מצב שאיננו מתקיים לרוב, הרי שיש להבין כי בית המשפט יכול לענות בשלילה לתביעות כאלו ואחרות למזונות זמניים. לאחר שהוא מבצע בדיקה קצרה באורח החיים הכלכלי של שני הצדדים, יכול בית המשפט להחליט כי הצד המבקש איננו זכאי למזונות שכאלו. הדבר נעשה לרוב משני סיבות עיקריות. אורח החיים הכלכלי של הצד שהגיש את התביעה הוא כזה שאיננו דורש קבלת מזונות זמניים ומידית. הסיבה השנייה היא שבית המשפט קיבל את טענות הנגד של הצד השני ופסק לטובתו. לרוב הדבר נעשה מכיוון שאורח החיים הכלכלי של הצד המשלם איננו נותן לו אפשרות לתת מזונות זמניים בצורה מידית.

 

אורח חיים כלכלי איכותי כגורם משפיע

ההחלטה לתת מזונות זמניים, היא כזאת שנעשית על מנת שהצד שהגיש את התביעה יקבל עזרה מידית ומהירה. בית המשפט מחליט כי אכן הצד התובע, נמצא במצב בו הוא איננו יכול לחכות לקבלת החלטה על סכום מזונות קבוע. אך אם אורח החיים של האדם התובע, הוא בזבזני וחשבונות הבנק שלו נמצאים בפלוס משמעותי, הרי שהדבר יכול להשפיע על החלטת בית המשפט. בכלל, זהו דבר המשמש כגורם מכריע על נושא המזונות כולו ולא רק על הזמניים. אמנם כול אחד יכול להגיש תביעה למזונות, אך לא כול אחד יכול לענות בחיוב. בנוסף, אם הצד המשלם חי בצורה טובה, הרי שבית המשפט יראה בכך הוכחה שהוא יכול לעמוד בתשלומי מזונות. הצד המשלם יכול להגיש תביעת נגד, אך אם אורח חייו הכלכלי הוא טוב הרי שהסיכוי שהיא תאושר הוא קטן.


מזונות זמניים במשמורת משותפת

המקרה של מזונות זמניים במשמורת משותפת הוא שונה מהמקרה הקלאסי. כאן, ישנם שני צדדים אשר לרוב מחזיקים באותו הרצון, לדאוג לרווחת הילדים. אך ההליך ליצירת סכום מזונות קבוע, יכול להתארך לעיתים. כך שני הצדדים יכולים לעבוד יחדיו ולהגיש בקשה ליצירת הסכם מזונות זמני.
למעשה הם יכולים להתחיל את ההליך בעצמם, מבלי לחכות לאישור של בית המשפט. זהו מקרה בו שני הצדדים הם המשלמים, לכן הם אינם עומדים אחד כנגד השני. בנוסף, משמורת משותפת בנויה על יציבות כלכלית. הסכם מזונות זמניים מהיר ופשוט, יכול להביא את שני הצדדים למצב בו הם אינם מסתמכים על חוסר ודאות. הסכם שכזה הוא בעל תוקף משפטי ונכנס לפעולה מרגע שנשלחו דרישות התשלום אל שני הצדדים.

עורך דין מתחום הגישור ויישוב סכסוכים, יכול לעזור ביצירת הסכם מזונות זמניים ששני הצדדים יהיו מרוצים ממנו. ככלל, ההמלצה היא לעבוד לצד עורך דין לכול אורך הליך הגירושין. גם אם היחסים ביניכם טובים ותקינים, עדיין תצטרכו לפעול מול בעל מקצוע. הוא יכול לתת תוקף משפטי להסכמים ביניכם. נסו לחפש ביחד עורך דין, שיוכל להתאים למקרה המיוחד שלכם.

 

ממזונות זמניים למזונות קבועים

לא מן הנמנע כי סכום המזונות הזמניים יהפוך לסכום מזונות קבוע. דבר זה יכול להתקיים כאשר בני הזוג מרגישים כי הם מרוצים מהקביעה הזמנית ומבקשים להפוך אותה לממושכת. למרות שמזונות זמניים הם דבר שנוצר על מנת למלא צורך מיידי, הסדר שכזה יכול להיראות כנוח גם לשאר הזמן. בנוסף, אם ישנו הסכם שנקבע מבלי עורכי דין להליך משפטי מדוע שלא יהיה ניסיון להפוך אותו לקבוע? הרצון הוא להגיע למצב של מסגרת תשלומים יציבה בין בני הזוג לשעבר. המזונות הזמניים בהחלט יכולים להפוך לדבר שכזה
ייעוץ עם עורך הדין, יכול להוביל אתכם ליצירת הסכם קבוע. הסכם המזונות הזמניים, צריך לקבל כמה חוקים ומגבלות וכעת הוא הפך לקבוע.
דעו לכם כי זוהי הזדמנות שתוכלו לנצל אותה. זוהי ההמלצה שלנו אליכם.

 

מזונות זמניים כפתרון זמני

מזונות זמניים יכולים להתגלות כפתרון טוב ומהיר הן לצד המקבל את הכסף והן לצד המשלם.
כך ההחלטה של בית המשפט יכולה להסתכם בסכום קטן שיכול לתת עזרה ראשונית לצד שדרש מזונות. בנוסף, הצד השני יכול לנצל את זמן המזונות הזמניים על מנת לחסוך כסף וארגן אפשרות לתשלום גבוה ורציף שיגיע בשלב המזונות הקבועים. אלו הם מזונות שיכולים להקל על כול אחד מבני הזוג לשעבר. לכן יש לנסות ליצור הסכם שיטיב עם כול אחד מכם.

 

עורך דין גירושין לכול מקרה

בעת שאתם יוצרים תביעות למזונות זמניים וקבועים, ההמלצה היא לעבוד לצד עורך דין גירושין.
זהו בעל מקצוע מתחום המשפט אשר הייעוד שלו הוא להגיש לכם עזרה עד כמה שאפשר.
הדבר יכול להתחיל מייעץ על פעולות שצריך לעשות, עזרה במילוי מסמכים ואף במקרים מסוימים עורך הדין מקבל ייפוי כוח מלא לייצג אתכם מול בית המשפט. כך ההמלצה היא למצוא אדם שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. עורך דין גירושין איכותי הוא כזה שמקבל דירוגים גבוהים באתרי האינטרנט השוניפ. בנוסף ישנו צורך לקרוא את הביקורות השונות שהלקוחות הקודמים כתבו עליו.
שיחת היכרות ראשונית תעזור לכם להבין אם זה האדם איתו תרצו לעבוד.

 

סיכום המאמר ופרטים נוספים

המאמר הבא נכתב על מנת לתת כמות מידע רחבה על הנושא של מזונות זמניים. לאורך המאמר ביקשנו לפרט על המקרים השונים בהם ישנו צורך להשתמש בכלי שכזה. בנוסף, הפסקאות במסמך זה מכילות הסבר על הדרך בה תצטרכו לפעול כאשר תגיעו למקרה כזה או אחר. אנו מדברים על תחום שהוא רחב, בעזרת המאמר תוכלו לתכנן את המהלכים הבאים שלכם בדרך מקצועית.
רוב תביעות המזונות הזמניים נענים בחיוב שכן בית המשפט איננו נכנס לעובי הקורה,
יש להיות מוכנים למצב של התמודדות מול צד שני והגעה אל דיון. זהו אומנם מצב נדיר, אך עורך דין יכול לעזור לכם במקרה שכזה.

למרות שלא תצטרכו להגיע לבית המשפט על מנת לסיים את הליך קביעת המזונות הזמניים,
ההמלצה היא לעבוד לצד עורך דין גם לאורך הגשת תביעת המזונות. בעל מקצוע שכזה, יכול לעזור במילוי המסמכים השונים ובניסוח הצהרות כאלו ואחרות. על פי ניירות אלו, יחליט בית המשפט אם תביעת המזונות שלכם היא אכן מוצדקת. ישנו צורך להשתמש בשפה משפטית ובמבנה מסוים.
עורך הדין יכול בהחלט לעזור לכם באפשרות שכזאת. לבסוף, גם הליכים לקביעת מזונות זמניים יכולים להפוך למורכבים. בית המשפט יכול להגיע להחלטה שלא תתאים לציפיות הראשונות שלכם.
כך תצטרכו להשתמש בעורך דין לשלב הערעור.

המאמר הבא נכתב על פי מקורות המידע השונים הקיימים באתרי האינטרנט. בנוסף, נעשה ייעוץ עם אנשי מקצוע איכותיים. כך ניתן להסתמך על הכתוב במאמר. מילים אלו נכתבו בשנת 2022, החוק בישראל נוטה להתעדכן מדי פעם. כך אנחנו ממליצים להיכנס אל האתרים הממשלתיים השונים המכילים מידע נוסף ומדויק. אנו מאחלים לכם הליך מזונות זמניים קצר ומוצלח.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על מזונות זמניים
שיתוף המאמר מזונות זמניים בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד