פתיחת תיק גירושין בבית משפט לענייני משפחה

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא פתיחת תיק גירושין בבית משפט לענייני משפחה

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

גירושין יכולים להיעשות באחת משני הדרכים הבאות. הראשונה היא להגיע להליך משפטי בין שני הצדדים. השנייה היא הגעה להליך גישור בו בני הזוג לשעבר פועלים מול מגשר ומבקשים ליצור הסכם גירושין. הפעם נבקש לדבר על הדרך הראשונה. זוגות רבים עדיין מבקשים לפתור את הסוגייה שלהם בבית הדין לענייני משפחה. רגע לפני שאתם מבקשים להתחיל בהליך משפטי, נבקש להסביר לכם על האתגרים בהם אתם עלולים להיתקל. הליך משפטי יכול להיות מתיש וארוך לפעמים. הוא מצריך עבודה לצד עורך דין והוצאות כספיות לא קטנות. תוכלו למצוא את עצמכם מגיעים למצבים לא פשוטים. אך ניתן לצלוח את ההליך בצורה טובה בעזרת פעולות מסוימות.

 

גירושין בבית המשפט לענייני משפחה – הסברים ראשוניים

הליך גירושין בבית המשפט

בעת שבני זוג מבקשים להיפרד בינם, הם עלולים לחוש כי לא ניתן להגיע להסכם לבדם.
כך הצדדים יבקשו לסיים את ענייני הגירושין בינם בבית המשפט. זהו הליך לכול דבר המכיל בתוכו שלבים שכול אחד מהצדדים צריך לעשות. בהמשך המאמר נבקש לפרט על כול שלב ושלב.
כעת נבקש להסביר כי הליך גירושין בבית המשפט לענייני משפחה מתרחש בצורה הבאה.
מוגשת תביעה להליך גירושין על ידי אחד מהצדדים או שניהם לבית המשפט. הצדדים שוכרים עורך דין. לאחר כן הם מתחילים בהליך הגירושין עד להכרעה של שופט.

עבודה לצד עורך דין

הדבר הראשון שבני הזוג לשעבר צריכים לעשות הוא לשכור עורך דין שיוכלו לעבוד מולו.
עורך דין הוא בעל מקצוע העוסק בתחום המשפטים בעל הבנה בענייני גירושין.
זהו אדם היכול לייצג את הלקוח שלו בבית המשפט ואף לקבל סמכויות רחבות למדי.
ככול שיקבל יותר סמכויות מהלקוחות שלו כך יוכל לממש את היתרונות הקיימים אצלו, בבית המשפט. עבודה מול עורך דין צריכה להתבצע על פי הציפיות של הלקוחות שלו.
יש להסתמך על אדם זה בתור מומחה לענייני משפט. ההמלצה היא לעבוד לצד עורך דין.
סביר להניח כי אינכם בעלי הבנה בנושאי גירושין כאלו ואחרים. בעזרת עורך דין תוכלו לקבל תוצאה טובה מהליך הגירושין.

מאבק של הצדדים אחד בשני

ההגעה אל הליך משפטי נעשית כי בני הזוג מרגישים שלא קיימת הסכמה בינם. בנוסף, הם מבקשים שעורך הדין יעבוד בשבילם וששופט יחליט על סעיפי הגירושין העומדים להתקיים. במעמד שכזה, אנחנו מדברים על מצב בו נוצר מאבק בין בני הזוג לשעבר. כול אחד מהם יבקש לקבל כמה שיותר על חשבונו של האחר. קבלת סכומי כסף גדולים יותר, משמורות רחבות על הילדים ועוד.
מאבק זה יכול לעיתים להפוך למכוער ולמלא רגשות שליליים. בשביל למנוע ריב אשר יכול לעכב את ההליך המשפטי, עורכי הדין לרוב מייצגים את הלקוחות ופועלים במקומם. כך ניתן לראות את ההליך כמאבק בין שני עורכי דין.

תוצאות על פי חוקי הגירושין במדינת ישראל

תוצאות ההליך המשפטי אשר שני הצדדים מבקשים להגיע אליו, התקיים לו על פי חוקי הגירושין במדינת ישראל. אכן כול מקרה הוא עולם ומלואו וישנם מצבים בהם תקדימים נוצרים אשר הם שונים מהחוק, אך לרוב החוקים משמשים כבסיס להחלטות המתקיימות בהליך המשפטי.
כך ישנו צורך כי בעל המקצוע איתו תעבדו יהיה בקיא בחוקי הגירושין הקיימים כיום.
בעזרת אפשרות שכזאת, תוכלו לבנות דרך פעולה העוברת אל מול חוקים כאלו ואחרים.
יש להבין כי ציפיות רבות שלכם יכולות לא להתממש מכיוון שהן אינן תואמות לחוקי מדינת ישראל.
בסופו של הליך, שופט ייצור הכרעה בין הצדדים על מנת שיפעלו על פי החוקים הקיימים.

ייחודו של בית הדין לענייני משפחה

למעשה, כלל הזוגות המבקשים להתגרש במדינת ישראל צריכים לעבור דרך בית הדין הרבני.
שם נעשה לו טקס שלם הכולל פעולות בעזרתו הגירושין יכולים להיכנס לתוקף. ישנם זוגות היכולים לבצע את הליך הגירושין כולו אצל בית הדין הרבני. כך החוקים לפיהם התקיים התיק שלהם קשורים להלכה העברית. לעיתים ההחלטות יכולות להיראות מיושנות ושמרניות. בית הדין לענייני משפחה נוהג להיות ליבראלי ועדכני יותר. השופטים הקיימים בו מבקשים לשאוף לאורח חיים יציב שהתקיים אצל שני הצדדים לאחר הליך הגירושין. כאשר אתם בוחרים לבצע הליך במוסד זה, תוכלו לשמוח על נטייה שכזאת.

מקרי גירושין המכילים ילדים משותפים

כאשר קיימים ילדים משותפים בין בני הזוג, ישנו צורך להכריע על הסדרי ראייה ומשמורת העומדים להתקיים בין הצדדים. ראשית כול ישנו צורך להחליט, מהי המשמורת אליה בני הזוג מבקש לחתור.
כאשר הילדים נמצאים מתחת לגיל 6, פועל לו חוק חזקת הגיל הרך המעביר את הילדים לחזקת האם. בכלל, כאשר ישנו מאבק בין הגבר לאישה על משמורת חד צדדית לילדים, לרוב בית המשפט מבקש לתת את המשמורת לאישה. בנוסף, ישנו צורך לקבוע הסדרי ראייה לבן הזוג אשר איננו משגיח על הילדים. לאחר שהוחלט הדבר בבית המשפט, שני הצדדים צריכים לבצע את הסדרי הראייה בצורה תקינה.

חלוקה של כסף ורכוש בין בני הזוג

מקרה של גירושין מצריך חלוקה של רכוש וכסף בין בני הזוג. הכוונה היא לסכומי כסף ורכוש אשר נצברו להם בעת תקופת הליך הנישואין. לרוב בית המשפט מבקש להחליט כי ישנה זכות שיתוף של שני הצדדים על כלל הכסף והרכוש שנצבר. גם אם הרכוש רשום על שמו של אחד הצדדים ונקנה מכספים של חשבון הבנק שלו. יתרה מזאת, רכוש בעל שווי כספי גבוה לרוב נמכר אל גורם שלישי כאשר הכסף מתחלק בין שני הצדדים. לבסוף, כאשר אחד הצדדים משגיח על הילדים, לרוב הוא מקבל את הרכוש היקר וסכומים גדולים של כסף.

שמירה על הליך משפטי תקין

למרות שאתם בני אדם בעלי רגשות, הליך הגירושין שלכם עומד להיכנס לכותלי בית המשפט ומצריך מכם התנהגות מסוימת. כך תצטרכו להדחיק רגשות כאלו ואחרים ולהגיע למצב בו אתם נוהגים בנימוס ועל פי חוקי בית המשפט. לרוב ההמלצה היא לתת לעורכי הדין לפעול במקומכם, על מנת שלא תיגררו למעשים מיותרים הנובעים מרגש כזה או אחר. למעשה, פעולה בעייתית בבית המשפט יכולה להביא עליכם עונשים וקנסות. השופט לא יראה את הדבר בעין יפה והפעולה יכולה להשפיע לרעה על ההליך המשפטי כולו. למעשה, תוכלו לבקש מעורך הדין כי יגיע במקומכם לבית המשפט.
כך תוכלו להימנע ממצבים לא נעימים.

תוצר סופי של הליך גירושין משפטי

בדומה להליך גישור גירושין, גם כאן התוצר הסופי של ההליך המתקיים הוא מסמך המכיל את סעיפי הגירושין בין שני הצדדים. השופט העומד במרכז המקרה הוא האדם המחליט על על הסעיפים השונים הקיימים במסמך שכזה. שני הצדדים חייבים לפעול על פי ההחלטה של השופט. מרגע שהליך הגירושין הסתיים לו, המסמך נכנס לתוקף ושני הצדדים צריכים לפעול. כול עיכוב כזה או אחר בפעולה של הצדדים בעקבות המסמך, יכול לגרור עונשים וקנסות מצד בית המשפט.
כעת הסכם הגירושין שלכם הוא בעל תוקף משפטי. זהו דבר רשמי המכיל בתוכו הוראות לחיים שהתקיימו בשנים שלאחר מכן. יש לציית לסעיפי הסכם שכזה.

שלבי הליך משפטי לגירושין בבית משפט לענייני משפחה

החלטה להגעה אל הליך משפטי

ראשית כול, שני הצדדים צריכים להחליט כי הם אכן נחושים להגיע להליך משפטי בינם.
ההמלצה היא לנסות להגיע לחיבור בין בני הזוג לשעבר על מנת למנוע הליך שכזה.
רק לאחר כישלון של פעולה שכזאת, תוכלו להיות בטוחים כי הליך משפטי יכול להתאים לכם.
יש לשקול בכובד ראש את ההגעה אל הליך משפטי. יש להבין כי הדבר מכיל מאבק לא קל אל מול אדם אשר עד לא מזמן חשתם אהבה כלפיו. בנוסף, תצטרכו להוציא סכומי כסף על שכירת שירותיו של עורך דין מסוים.

חיפוש עורך דין גירושין בשבילכם

למעשה, לא תוכלו להגיע להליך משפטי בענייני גירושין מבלי שתשכרו את שירותיו של עורך דין.
ישנה אפשרות להגיע להליך מבלי בעל מקצוע העומד לצדכם, אך אתם עומדים לקחת על עצמכם סיכון רחב למדי. תוכלו למצוא עורך דין גירושין איכותי בעזרת הפעולות הבאות. ישנו צורך לבצע חיפוש במקורות המידע הקיימים. תצטרכו להיכנס לאתרים ניטראליים המכילים תגובות של לקוחות על עורכי דין כאלו ואחרים. תוכלו לקבל ייעוץ מחברים או קרובי משפחה אשר עבדו לצד עורך דין גירושין. ישנה אפשרות להניח מודעה ברשתות החברתיות ולקבל תגובות של המשתמשים השונים.
לאחר קבלה של מספר בעלי מקצוע יש לבצע שיחות להיכרות ראשונית.

פגישה ראשונה אל מול בעל המקצוע

רגע לפני שאתם עומדים להתחיל בהליך הגירושין המשפטי שלכם, ישנו צורך להבין מי הוא עורך הדין אשר תעבדו מולו. פגישה פנים מול פנים היא הפעולה הטובה ביותר שתוכלו לעשות על מנת להכיר את בעל המקצוע. תוכלו לספר לו על הציפיות שלכם ועל פרטי המקרה בצורה רחבה.
עורך הדין יוכל לספר על היכולות שלו להסביר כיצד הוא חושב שצריך לפעול בהליך המשפטי?
עורך דין גירושין איכותי הוא כזה שיבקש לחתור לפעולה כבר מהמפגש הראשון מול הלקוחות שלו.
יתרה מזאת, עליו להיות אדם רגיש ומכיל היכול להבין את הכאב של הלקוח, כאשר העורך דין צריך לנסות לעזור ללקוח להפסיק לדאוג.

העברת סמכויות לעורך הדין

עוד בפגישה הראשונה מול עורך הדין שלכם, הוא יבקש מכם לקבל מרחב גדול למדי של סמכויות. תצטרכו לחתום על הסכמים ועל ייפוי כוח. מבלי שתחתמו על מסמכים שכאלו הרי שעורך הדין לא יוכל לפעול כלל וכלל לאורך הליך הגירושין שלכם. ההמלצה היא לתת לעורך הדין מרחב גדול למדי של סמכויות. רק בעזרת דבר שכזה, בעל המקצוע יוכל לפעול בשבילכם בצורה רחבה למדי.
הסמכויות כוללות אפשרות של עורך הדין להביט על חשבונות הבנק שלכם, למלא ולחתום במקומכם על מסמכים, לייצג אתכם בבית המשפט ולהגיע במקומכם אל ההליך עצמו. בעזרת יותר סמכויות עורך הדין יוכל לפעול על פי היכולות שלו.

הגשת תביעה להליך גירושין משפטי

כבר בתחילת התהליך המשפטי של הגירושין, תצטרכו לתת לעורך הדין שלכם את האפשרות למלא מסמך ולהגיש בקשה לתחילת תהליך. מדובר בעצם במסמך בו אתם כותבים את הסיבה לגירושין שלכם מבן הזוג לשעבר. הסיבה צריכה להיות מנומקת ואם ישנו צורך ניתן לצרף הוכחות לקיום הסיבה. דוגמא לכך היא בגידה של אחד מבני הזוג וצירוף תמונות או הקלטות המראים כי אכן נעשתה בגידה. לאחר מכן, ניתן לצרף מסמכים נוספים המראים את המצב המשפחתי והכלכלי שלכם. כך השופט יוכל לקבל כמה שיותר פרטים על המקרה שלכם עוד לפני שההליך מתחיל.

החלטה על דרכי פעולה

ניתן להסתכל על עורך דין כמין מאמן לקבוצת ספורט ועל המשפט כמשחק אשר צריך להתכונן אליו.
בהמשך לדבר שכזה, עורך הדין צריך ליצור תכנית פעולה לעבר ההליך המשפטי. כך ישנו צורך להסביר לו את הציפיות שלכם לעבר ההליך ואת הדברים שתרצו להשיג. לאחר מכן, עורך הדין צריך להביט על החוקים הקיימים וליצור דרך פעולה בעזרתה תוכלו להגיע במשפט להישגים טובים.
דרך פעולה נוצרת בעזרת מחשבה על הבאת עדים, הצגת הוכחות והיעזרות בתקדימים.
כך עורך הדין יוכל להיעזר בכלים אלו על מנת לתת כמה שיותר אפשרויות ללקוח שלו.
יש לנסות למצוא עורך דין המנוסה ביצירת דרכי פעולה.

הליך משפטי של תביעת גירושין

לאחר תחילת ההליך המשפטי, ישנו צורך כי שני הצדדים יגיעו אל בית המשפט ויציגו טענות והוכחות על מנת שהשופט יגיע להחלטה מסוימת. בעזרת הליך שכזה יוכלו שני הצדדים לנסות לקבל החלטה שנוטה לטובתם. יתרה מזאת, ישנה המלצה לתת לעורך הדין כמה שיותר סמכויות בהליך משפטי שכזה. בעזרת אפשרות שכזאת, יכול בעל המקצוע להגיע למצב בו מראה את המומחיות שלו בזמן אמת. הוא יכול להגיע למשפטים במקומכם, למלא מסמכים, לפנות לרשויות. הוא בעל המקצוע אשר יש לו בקיאות בתחום שכזה לכן ההמלצה היא לתת לו לעבוד על אפשרות שכזאת. לאורך ההליך המשפטי תוכלו להיתקל באתגרים, בעזרת עורך הדין תוכלו להתגבר עליהם.

אפשרות לגישור ויישוב סכסוכים

בית המשפט לענייני משפחה במדינת ישראל מחייב את הזוגות המגיעים להליך גירושין, לפנות אל הליך גישור ויישוב סכסוכים. דבר זה נעשה לפני תחילת ההליך המשפטי. מטרה של היישוב סכסוכים היא ליצור מצב בו בני הזוג יוכלו ליצור הסכם גירושין בעצמם ללא הליך משפטי. זוגות רבים מבקשים להשתמש באפשרות זאת על מנת להימנע מהליך משפטי וממאבק שיכול להימשך לאורך שנים.
ההמלצה שלנו היא לנצל את הליך הגישור עד כמה שאפשר. כך תוכלו לסיים את הקשר ביניכם בצורה הנעימה ביותר. בנוסף, ההליך מאפשר לכם להימנע מהליך משפטי היכול להיות לעיתים ארוך ומתיש לשני הצדדים.

החלטה סופית על מקרה הגירושין

לאחר כמה סבבים של פגישות בבית המשפט, הצגת טענות והוכחות וניסיון לגרום ליצירת החלטה לטובת אחד מהצדדים, בית המשפט יגיע להחלטה מכרעת. בעזרת אפשרות שכזאת, יווצר לו מסמך גירושין בעל תוקף משפטי המכיל בתוכו סעיפים המראים כיצד יש לפעול בפרק שלאחר הגירושין.
החלטה סופית של שופט נעשית על כמה תחומים לאורך ההליך המשפטי של הגירושין. כך סביר להניח כי גם החלטה שכזאת תתפצל לה לכמה פגישות. בכול מקרה, החלטה מכרעת מתייחסת אך ורק להליך המשפטי עצמו. ניתן להגיש ערעור על החלטה במקרה גירושין בבית המשפט לענייני משפחה, על דבר זה נבקש להסביר בפסקה הבאה.

ערעור על הליך משפטי של גירושין

לאחר סיום המשפט והליך הגירושין בבית המשפט, תוכלו להגיע למקום של ערעור על החלטה כזאת או אחרת שנוצרה על ידי השופט. עורך הדין לצידו אתם עובדים, הוא האדם שתוכלו להיעזר בו על מנת לממש ערעור שכזה. הוא האחד אשר צריך להסביר לכם האם יש בכלל אפשרות לערעור.
לעיתים, הליך שכזה יכול ליצור החלטה גרועה עוד יותר בשבילכם. ניתן להמשיך ולערער בעזרת ההרכבים השונים של בתי משפט הקיימים במדינת ישראל. אם אתם אכן מראים הוכחות וטענות מוצדקות, בית המשפט יאשר את הבקשה שלכם. כמו כן ישנה אפשרות כי ההחלטה לא תאושר ותצטרכו להישאר במצב הנוכחי.

דוגמאות לנושאי גירושין הנידונים בבית הדין לענייני משפחה

חלוקת רכוש בין בני הזוג

באשר לחלוקת הרכוש הקיים בין שני הצדדים, ישנו צורך לסווג את הדבר לשני סוגים ראשיים.
רכוש מיטלטלין ורכוש מקרקעין. לרוב המחלוקת בהליכי נישואין מתקיימת סביב רכוש מקרקעין.
זהו רכוש גדול אשר לא ניתן להזיז אותו ממקום למקום. לרוב ההתייחסות היא למקום מגורים או רכב הנמצאים בבעלות אחד מבני הזוג. לעיתים ישנה מחלוקת על רכוש מיטלטלין , כלומר רכוש קטן שאפשר להזיז. במקרה שכזה ההתייחסות היא לרכוש בעל שווי כספי גבוה. לרוב, בית המשפט מבקש למכור את הרכוש לצד שלישי ולחלק את השלל בין שני הצדדים. הכוונה היא לרכוש הנצבר בעת תקופת הנישואין.

חלוקת כספים בין בני הזוג

דבר נוסף שישנו צורך לחלק אותו בין שני הצדדים, הוא הכסף שבני הזוג צברו לאורך תקופת הנישואין. כאן ישנו צורך להבין את זכות השיתוף. דבר זה אומר כי כול ורכוש וכסף שבני הזוג הרוויחו להם לאורך השנים, שייך לשני הצדדים. גם אם הרכוש נקנה על ידי אחד מבני הזוג , גם אם הכסף הגיע אך ורק ממקור פרנסה של אחד הצדדים. ישנה אפשרות כי בן הזוג השני היה אחראי להיווצרות סכום כסף שכזה. כך למשל אם בן הזוג עבד במשרה מלאה, הדבר התקיים בגלל שבת הזוג נשארה בבית ודאגה לילדים. כך סכומי הכסף מתחלקים בצורה שווה בין שני הצדדים.

ענייני משמורת והסדרי ראייה

כאשר ישנם ילדים משותפים בין בני הזוג העומדים להתגרש, ישנו צורך להחליט על ענייני משמורת והסדרי ראייה. ראשית כול, לרוב בני הזוג מבקשים לאחת משתי המשמרות הבאות. משמורת משותפת בה הילדים מגיעים אל בני הזוג לאורך כמות ימים מאוזנת לאורך השבוע. המשמורת השנייה היא משמורת חד צדדית בה אחד מבני הזוג משגיח על הילדים לאורך רוב ימות השבוע.
בן הזוג השני מקבל הסדרי ראייה ויש לו אפשרות לראות ולהשגיח על הילדים לפי סיכום שהושג מול בית המשפט. יש לכבד את הסדרי ראייה ומשמורת אלה כאשר אי פעולה לפיהם יכולה להיראות כעבירה על החוק.

תשלום מזונות לאישה ולילדים

חוקי מדינת ישראל מאפשרים לאישה אשר נפרדת מבעלה , להגיש תביעה לקבלת מזונות מצד בן הזוג לשעבר. הדבר יכולה להתקיים רק כאשר ישנה הוכחה לכך שהאישה צריכה עזרה לאורח החיים הכלכלי שלה. ההתייחסות היא למקרה בו הבעל הוא האדם אשר עובד ועוד האישה נשארת לדאוג לבית. כעת אנחנו חיים בזמנים מודרניים בהם האישה עובדת ואף לעיתים מרוויחה יותר מבעלה.
במקרה שכזה, סביר להניח כי התביעה לתשלום מזונות לא תאושר על ידי בית המשפט.
כאשר אחד מהצדדים הוא בעל משמורת חד צדדים על הילדים המשותפים, ישנו צורך להכריע על סכום תשלום המזונות שהצד השני ייתן לו בצורה שוטפת.

חלוקת כספי זכויות סוציאליות

כספי זכויות סוציאליות מחולקים גם כן בין בני הזוג המגיעים להליך גירושין. דבר זה נוצר לו על בסיס עיקרון זכות השיתוף אשר הזכרנו לאורך מאמר זה. כאשר אנחנו מדברים על כספי זכויות סוציאליות, הכוונה היא לכספי פנסיה, כספי פיצויים לאחר פיטורין ועוד סכומים שניתן לקבל ממקום הפרנסה.
באשר לכספים המתקבלים לאחר פציעה כזאת או אחרת, דברים אלו אינם מתחלקים בין בני הזוג בהליך גירושין. יש לזכור כי אנחנו מדברים על סכומים כספיים אשר אינם זמינים בעת הליך הגירושין עצמו. כך ההחלטה יוצרת מצב בו החלוקה של הכספים תתקיים במועד בו הם יהפכו לנזילים.

סיכום המאמר ופרטים נוספים

מאמר זה ביקש להסביר בצורה מפורטת את הליך הגירושין נעשה בבית הדין לענייני משפחה.
כך ישנה אפשרות ליצור הליך משפטי בו שני הצדדים מגיעים אל בית המשפט על מנת להגיע להחלטה של שופט. בני הזוג צריכים לעבוד לצד עורך דין כאשר הוא האדם האחראי ליצירת דרך פעולה לאורך הליך הגירושין. בנוסף לכך, הליך משפטי יכול להביא לכך שאחד מהצדדים יצא בצורה מופסדת. למעשה, ישנו צורך לשקול הגעה אל הליך גירושין משפטי כזה או אחר. כך יש להבין כי הליך שכזה מצריך מאבק היכול להפוך לארוך ומתיש לעיתים. תצטרכו גם לשלם סכומי כסף על עבודה לצד עורך דין.

הליך משפטי של גירושין הוא כזה הנעשה לאורך כמות מסוימת של שלבים. בגלל שזהו הליך מסודר הנעשה בבית המשפט, ישנו צורך להבין כי כול שלב ושלב הוא חשוב למדי. בסופו של יום, שופט יכול ליצור החלטה אך ורק על פי ההוכחות והטענות אשר מוצגים בפניו. בית משפט הוא מקום המבקש ליצור החלטה על פי חוקי מדינת ישראל. לא קיימת התאמה של החלטה לכול מקרה ומקרה.
על מנת להשיג החלטה כזאת או אחרת, תצטרכו להביט על חוקים אלו ולהבין אילו מהם רלוונטיים למקרה שלכם. גם לאחר החלטה של שופט, תוכלו לערער על הדבר, יש לשקול ערעור על הליך גירושין כזה או אחר.

מאמר זה נוצר בעזרת מחקר אל מול מקורות מידע מהימנים. בנוסף, נעשה ייעוץ אל מול בעלי מקצוע כאלו ואחרים. ההמלצה שלנו היא לפעול בבית המשפט בעזרת עורך דין להליך גירושין.
הוא האדם אשר אמור להנחות אתכם על פעולות כאלו ואחרות. אנו מאחלים לכם הליך גירושין נעים וקצר.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם
פתיחת תיק גירושין בבית משפט לענייני משפחה

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על פתיחת תיק גירושין בבית משפט לענייני משפחה
שיתוף המאמר פתיחת תיק גירושין בבית משפט לענייני משפחה בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד