פתיחת תיק גירושין מקוון

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא פתיחת תיק גירושין מקוון

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

ההליך המקוון לפתיחת תיק גירושין במדינת ישראל הוא תהליך פשוט ויעיל. ניתן להגיש בקשה לגירושין באופן מקוון באתר האינטרנט של בתי המשפט לענייני משפחה. הבקשה חייבת להיות מלווה במסמכים הבאים:

 • תעודת נישואין
 • תעודת זהות
 • תעודת לידה של הילדים (אם יש)
 • מסמכים המעידים על הרכוש המשותף (אם יש)
 • מסמכים המעידים על ההכנסות המשותפות (אם יש)
 • הסכם גירושין (אם נחתם)

לאחר הגשת הבקשה, בית המשפט יבדוק את הבקשה ויקבע מועד לדיון. הדיון יתקיים בפני שופט בית המשפט לענייני משפחה. במהלך הדיון, השופט יברר את נסיבות הצדדים ובסופם של דברים יקבע את הסדרי הרכוש, הסדרי הראייה והמזונות.

בכל מקרה, אם בני הזוג הגיעו להסכמה בכל הנוגע לענייני הרכוש, הסדרי הראייה והמזונות, ניתן לבהגיש בקשה אל השופט שיאשר את ההסכם כפסק דין. אם בני הזוג לא הגיעו להסכמה, השופט יכריע בנושאים אלו.

לאחר מתן פסק הדין בענייני הרכוש בפני בית המשפט לענייני משפחה, בני הזוג יכולים להגיש בקשה נפרדת לצורך ניהול הליך הגירושין הדתי קריא – מתן הגט.

בניגוד להליכים ממוניים, עניין הגיטין הדתי יתנהל אך ורק בבית הדין הרבני.

*חשוב לציין כי לבני הזוג שמורה האפשרות לפנות גם לבית הדין הרבני ולבקש לכרוך בבקשת הגירושין גם את ענייני הממון. במידה וענייני הרכוש נכרכו כדין, עניין הגיטין כמו גם ענייני הרכוש יתנהלו בפני בית הדין הרבני.

 

משרד עורכי דין טאוב ושות’ – מומחים בדיני משפחה וסיוע משפטי למתגרשים בפתיחת תיק גירושין מקוון

כמשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה, טאוב ושות’ מחויב למתן סיוע משפטי מומחה, במיוחד לגרושים המחפשים דרך נוחה ויעילה לנווט בהליך הגירושין. עם השכיחות הגוברת של שירותים מקוונים, אנו מבינים את הצורך של אנשים לקבל גישה לאפשרויות גירושין מקוונות. הרשו לי להסביר כיצד טאוב ושות’ יכולים לסייע בפתיחת תיק גירושין באינטרנט.

בראש ובראשונה, צוות עורכי הדין המנוסים שלנו בתחום דיני המשפחה בקיא היטב בנבכי דיני הגירושין. יש לנו ידע נרחב והבנה של הדרישות וההליכים המשפטיים הכרוכים בתיקי גירושין, מה שמבטיח שתיק הגירושין המקוון שלך יטופל בזהירות ובמומחיות מירבית.

בפתיחת תיק גירושין מקוון מול טאוב ושות’, אנו נותנים עדיפות לנוחות ויעילות. הפלטפורמה המקוונת הידידותית למשתמש שלנו מאפשרת לך להתחיל בקלות את תהליך הגירושין מהנוחות של הבית שלך. אתה יכול לגשת לפלטפורמה שלנו בכל זמן שמתאים לך, ולבטל את הצורך בביקורים מרובים במשרדנו.

על מנת להבטיח תהליך חלק ומדויק, אנו מספקים שאלונים וטפסים מפורטים האוספים את כל המידע הדרוש לתיק הגירושין שלכם. טפסים אלה נועדו במיוחד לכסות את כל ההיבטים המשפטיים, כולל חלוקת נכסים, משמורת ילדים, זכויות ביקור ומזונות בני זוג. הצוות שלנו יסקור וינתח בקפידה את התשובות שלך כדי להבטיח דיוק ושלמות.

לאורך כל התהליך, עורכי הדין שלנו זמינים לספק הכוונה ולענות על כל שאלה שיש לך. אנו מבינים שגירושין עלולים להטיל מיסוי רגשי, ואנו שואפים להציע את התמיכה והביטחון הנדרשים ללקוחותינו בתקופה קשה זו.

לאחר איסוף כל המידע הנדרש, עורכי הדין שלנו יערכו ויגישו בשמכם את כל המסמכים המשפטיים הדרושים. אנו נטפל בתקשורת עם בית המשפט ועם הייצוג המשפטי של בן זוגך, תוך נוודא שכל המסמכים הנדרשים יוגשו כהלכה ויוגשו תוך המועדים הנקובים.

יתר על כן, אם יתעוררו מחלוקות או סיבוכים במהלך תהליך הגירושין, עורכי הדין המיומנים שלנו יפעלו במרץ כדי לנהל משא ומתן ולגישור בשמכם. אנו שואפים להשיג תוצאות הוגנות וטובות עבור לקוחותינו, תוך התחשבות בנסיבות ובסדרי העדיפויות האישיים שלהם.

אנו בחברת טאוב ושות’ מבינים שכל תיק גירושין הוא ייחודי ופונים לכל אחד בתשומת הלב האישית הראויה. בין אם הגירושין שלך הם ידידותיים או במחלוקת, הצוות שלנו מוכן לספק לך את המומחיות המשפטית והתמיכה הדרושים כדי לנווט את התהליך בצורה חלקה.

לסיכום, אם אתם מבקשים לפתוח תיק גירושין באינטרנט, טאוב ושות’ כאן כדי לסייע לכם בכל שלב. עם הידע, הניסיון והמסירות שלנו לשביעות רצון הלקוח, נשאף להפוך את חווית הגירושין המקוונת שלך לחלקה וללא מתח ככל האפשר.

 

מהו סדר הפעולות בפתיחת תיק גירושין מקוון?

הנה סדר הפעולות לפתיחת תיק גירושין מקוון בישראל:

 1. היכנסו לאתר האינטרנט של בתי המשפט לענייני משפחה.
 2. לחצו על הקישור “הגשת בקשות מקוונות”.
 3. בחר באפשרות “בקשה לגירושין”.
 4. מלאו את הטופס המקוון.
 5. העלו את המסמכים הדרושים.
 6. שלחו את הבקשה.

לאחר שליחת הבקשה, בית המשפט יבדוק את הבקשה ויקבע מועד לדיון. הדיון יתקיים בפני שופט בית המשפט לענייני משפחה. במהלך הדיון, השופט יברר את הנסיבות של הגירושין ויקבע את הסדרי הרכוש, הסדרי הראייה והמזונות.

להלן רשימה של המסמכים הדרושים להגשת בקשה לגירושין מקוון:

 • תעודת נישואין
 • תעודת זהות
 • תעודת לידה של הילדים (אם יש)
 • מסמכים המעידים על הרכוש המשותף (אם יש)
 • מסמכים המעידים על ההכנסות המשותפות (אם יש)
 • הסכם גירושין (אם נחתם)

חשוב לציין כי ההליך המקוון אינו פתוח לכל התיקים. ההליך באונליין פתוח רק לתיקים שבהם בני הזוג הגיעו להסכמה על הסדרי הרכוש, הסדרי הראייה והמזונות. אם בני הזוג לא הגיעו להסכמה, הם יצטרכו להגיש את הבקשה לבית המשפט באופן ידני.

 

מהם היתרונות בפתיחת תיק גירושין באינטרנט?

ישנם מספר יתרונות בפתיחת תיק גירושין מקוון בישראל.

 • נוחות: ניתן להגיש את הבקשה לגירושין מכל מקום בארץ, בכל שעה משעות היום.
 • חסכון בזמן: ניתן לחסוך זמן רב בהליך הגירושין, מכיוון שאין צורך להגיע לבית המשפט באופן אישי.
 • חסכון בעלויות: ניתן לחסוך בעלויות, מכיוון שאין צורך לשלם דמי משפט או אגרות.
 • יעילות: ההליך המקווון הוא יעיל יותר מההליך הידני, מכיוון שהוא מאפשר לבית המשפט לבחון את הבקשה ולקבוע מועד לדיון במהירות רבה יותר.

 

האם קיימת החובה לפתוח תיק גירושין באונליין?

לא, פתיחת תיק גירושין בישראל אינה חייבת להיעשות באופן מקוון. ניתן לפתוח תיק גירושין גם באופן ידני, על ידי הגעה לבית המשפט באופן אישי ומשלוח בקשה לבית המשפט.

עם זאת, ישנם מספר יתרונות בפתיחת תיק גירושין באופן מקוון, כגון נוחות, חסכון בזמן, חסכון בעלויות ויעילות. אם אתם מעוניינים לפתוח תיק גירושין מקוון בישראל, תוכלו למצוא מידע נוסף באתר האינטרנט של בתי המשפט לענייני משפחה.

 

סיפור שלא היה: עורך דין גירושין טל טאוב המסע לפתיחת תיק גירושין מקוון

פעם, בעיר השוקקת תל אביב, גר עורך דין גירושין בעל שם בשם טל טאוב. עם המוניטין ללא דופי והתנהגותו החמלה, טל נודע בכל רחבי מדינת ישראל כמומחה המשפטי המומלץ עבור המבקשים סיוע בזמנים האפלים ביותר שלהם.

בוקר פריך אחד, כשהשמש הטילה את זוהר הזהב שלה על העיר, קיבלה טל מייל מסקרן. שורת הנושא משכה את תשומת לבו: “צורך נואש בסיוע משפטי – פתיחת תיק גירושין באינטרנט”. הסקרנות עוררה, הוא פתח את ההודעה כדי לחשוף פנייה מעומק הלב לעזרה.

השולח, דוד וייס, שפך את צרותיו על המסך. הוא פירט נישואים סוערים, מלאי ייאוש וייסורים. דיוויד הסביר שנישואיו נראו כמו סערה שלא נגמרת, והוא השתוקק להתחלה חדשה, לחבל הצלה כדי להימלט מהמערכת היחסים הסוערת שכילתה כל רגע ערות שלו.

למרות שהתקרית המתוארת במייל היה בדיוני, אופיו החומל של טל אילץ אותו להגיב ולהציע את עזרתו. הוא לא יכול היה להעלים עין מאדם נזקק, גם אם זה היה רק ​​פרי דמיון.

בנחישות נחושה, השיב טל במהירות, השמיע אוזן קשבת והבטיח לדוד שיעשה הכל כדי לעזור לו לנווט את המורכבות של תיק גירושין, גם אם כל זה היה מוגבל בתחום הדמיון.

בהתכתבותם לאחר מכן, הדריכה טל את דוד בתהליך פתיחת תיק גירושין באינטרנט. הוא הסביר את החשיבות של תיעוד יסודי והצורך לאסוף את כל המידע הרלוונטי לגבי נכסיהם המשותפים, הסדרי משמורת ילדים ושיקולי מזונות בני זוג.

תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ופלטפורמה מקוונת ידידותית למשתמש, טל הנחה את המסע של דוד בזהירות ובדיוק מירביים. הוא סיפק שאלון מפורט שכיסה כל היבט מכריע בתיק הגירושין, והבטיח שאף אבן לא תישאר על כנה. מומחיותו של טל בדיני משפחה אפשרה לו לנסח טפסים אלו בקפידה, תוך התחשבות בנסיבות הייחודיות של מצבו הדמיוני של דוד.

כשהימים הפכו לשבועות, טל ודוד פיתחו קשר הדוק. התמיכה והליווי הבלתי מעורערים של טל ייצבו את עצביו של דוד והפיחו בו אמון. תיק הגירושים הבדיוני הפך למגדלור מטפורי של תקווה, המסמל את האפשרות לעתיד מזהיר יותר.

עם כל שלב שעבר בתהליך הגירושין המקוון, טל בדק וניתח בקפדנות את תגובותיו של דוד, ולא הותיר מקום לטעויות. המסירות שלו לפרטים הייתה בלתי מעורערת, והבטיחה שכל “i” יהיה מנוקד, וכל “ט” נחצה.
כשהגיע הזמן להגשת המסמכים המשפטיים הדרושים, נטל על עצמו את האחריות. הוא ניווט במומחיות את המורכבות של מערכת המשפט הישראלית, וניסח במיומנות עתירות, בקשות וניירת נדרשת אחרת. בדייקנות וביעילות הוא ניהל את התקשורת עם בית המשפט, תוך שהוא מגיש את המסמכים בשקידה ליועץ הדמיוני שכנגד.

בעיצומו של הריקוד המסובך הזה, תמיכתו של טל מעולם לא התנדנדה. הוא הציע לדיוויד נוכחות מנחמת, משכך את פחדיו ונותן נחמה בזמנים סוערים אלה. האדיבות וההבנה של טל הפכו את מערכת היחסים המקצועית שלהם למשהו עמוק יותר, חיבור אמיתי הנבנה על אמון וכבוד הדדי.

כשפרשת הגירושים הדמיונית התקרבה לסיומו, המסירות הבלתי מעורערת של טל נשאה פרי. הוא הצליח לתיווך וניהל משא ומתן בשמו של דוד, תוך טיפול עדין במורכבויות הרגשיות שהתעוררו. המומחיות והגישה החמלה של טל סייעו לסלול את הדרך לפתרון ידידותי, שאפשרו לדוד לצאת לפרק חדש בחייו, משוחרר מכבלי נישואים דמיוניים.

על אף שסיפורו של דוד וייס היה לא יותר מיצירת הנפש, המחויבות והמסירות של טל טאוב למתן סיוע משפטי יוצא דופן נותרו בלתי מעורערות. יכולתו להדריך, לתמוך ולהעצים את הנזקקים הדגימה את מהות העיסוק המשפטי שלו.

וכך, הסיפור על טל טאוב ותיק הגירושים שלו באינטרנט הגיע לסיומו. היא שימשה עדות לכוחן של האמפתיה והמומחיות המשפטית, והזכירה לכל מי ששמע אותה שגם במרחב הדמיון, עורך דין רחום כמו טל יכול לעשות שינוי עמוק בחייו של מישהו.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם
פתיחת תיק גירושין מקוון

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על פתיחת תיק גירושין מקוון
שיתוף המאמר פתיחת תיק גירושין מקוון בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד