תקנון האתר

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא תקנון האתר

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

אנא בחנו את התנאים והמדיניות כפי שהם מוצגים בתקנון זה, כי  אלו הם תנאי השימוש, אשר על פיהם יש להתנהל  באתר www.at-familylaw.co.il.  עצם הצפייה באתר מהווה אישור כי הנך מסכים עם התנאים והתניות המוצגים במסמך זה. על כן, יש לקרוא תקנון זה בעיון לפני ביצוע כל שימוש באתר.

תנאי השימוש ומדיניות פרטיות:

אנא קרא את התנאים הבאים בעיון רב-

1.      הקדמה:

1.1)           לצורך הסכם זה, “משתמש” הינו כל אדם אשר ניגש לאתר לכל מטרה שהיא, ללא קשר להרשמתו (או אי הרשמתו) לחברות באתר, או לעובדה כי השתמש או לא השתמש בשירותים אשר מספק האתר. לצורך סעיף זה, גם תוכנת מחשב שעושה שימוש באתר, תחשב משתמש ככל אדם.

1.2)           כאשר הנך מבצע שימוש כלשהו באתר אתה מצהיר כי הינך מסכים לכל התנאים והתניות המוטלות על ה”משתמש” מכוח הסכם זה. אתה כבול בתנאי ההסכם, בנוגע לכל שימוש באתר זה בכללו ובכל חלק ממנו. אם אינך מסכים לתנאי הסכם זה, אנא אל תעשה כל שימוש באתר.

1.3)           אתר www.at-familylaw.co.il יכול בכל עת לשנות את ההסכם הזה, בכך שישנה את ההסכם ויפרסם את דבר השינוי בתקנון האתר. התנאים החדשים יהיו תקפים באופן מידי לאחר העלאתם לאתר. כל שימוש נוסף באתר יהיה כפוף לתנאי הסכם חדש זה. תקנון זה, לא יכול להשתנות אלא באמצעות אדם אשר מוסמך לבצע שינוי זה ע”י הנהלת האתר.

1.4)           במידה ותבחר להרשם לאתר, הנך מסכים כי אתר האינטרנט www.at-familylaw.co.il, ישלח לך הודעות אוטומטיות דרך הדואר האלקטרוני שלך.

2.      מידע כללי על משתמשים:

2.1)           ה”משתמש” יכול להשתמש באתר זה לצרכיו האישיים. ה”משתמש” מסכים כי הוא לא יעתיק, ייצר או יוריד כל מידע לרבות: טקסטים, תמונות, ווידאו, תיקיות, קבצים, בסיסי נתונים או רשימות המופיעות באתר (“תוכן www.at-familylaw.co.il”).

2.2)           אתר www.at-familylaw.co.il עשוי לפרסם אתרים אחרים בדרכים שונות ביניהן באנרים, טקסטים ובכל דרך אחרת. www.at-familylaw.co.il אינה מתחייבת לשימוש הנעשה באתרים אלו, ועל המשתמש לקרוא את תנאי השימוש של האתר אליו הוא הועבר. אתר www.at-familylaw.co.il  אינו מפקח על אתרים אלו ואין לו כל שליטה עליהם, ועל כן, אין אתרים אלו באחריות www.at-familylaw.co.il.

2.3)          www.at-familylaw.co.il רשאית ללא הודעה מוקדמת ובהתאם לשיקול דעתה בלבד, לחסום או להגביל משתמשים מסוימים מקבלת תכנים ושירותים מסוימים המוצגים באתר, לרבות שירותים אשר מוצעים למשתמש על ידי צד שלישי. www.at-familylaw.co.il אינה מתחייבת כי תנאי השימוש באתר, או ה”משתמש” הרשום באתר יהיו תמיד זהים, ושומרת לעצמה את הזכות לשנותם בכל עת. www.at-familylaw.co.il איננה אחראית לכל נזק שעשוי להיגרם למשתמש עקב שינוי התנאים, התכנים או כל דבר אחר הניתן לשינוי.

2.4)           אף משתמש לא יעשה כל מעשה שעלול לפגוע בשרת המחשבים עליו ממוקם אתר האינטרנט של www.at-familylaw.co.il. או יפגע בכל צורה שהיא במשתמש אחר העושה שימוש באתר זה.

2.5)           אנו דורשים כי ה”משתמש” יקרא בתקנון זה גם את ההסכם המתייחס לשמירה ושימוש האתר במידע האישי של המשתמש הרשום, אשר נמצא ברשות www.at-familylaw.co.il. כ”משתמש”, הנך מצהיר כי אתה מסכים לתנאים אלו. דע כי תנאים אלו עשויים להשתנות מעת לעת. כמו כן, שימושך באתר מאשר כי הנך מסכים עם התנאים הרשומים בהסכם זה, אשר מפורסם בעמוד התקנון באתר www.at-familylaw.co.il.

2.6) “המשתמש” מצהיר בזאת כי הוא מודע לכך שיתכן וייאסף מידע לא מזוהה (או “מידע כללי”) אודות המשתמש, באמצעות Google Analytics או כל תוכנה מקבילה.

3.      משתמשים רשומים:

3.1)           כל משתמש אשר השלים הרשמה באתר, באופן מקוון או לא מקוון על ידי השירות הטלפוני ובכך נתן מידע אישי (כגון: שם, כתובת, מספר טלפון, פקס, כתובת מייל, פרטי בית עסק וכו.) לאתר www.at-familylaw.co.il, הוא יחשב משתמש רשום באתר. (“משתמש רשום”). לכל משתמש רשום יהיה אזור אישי (“אזור אישי”) פרטי משלו. כל משתמש יזוהה באמצעות שם משתמש (“שם משתמש”) וסיסמה (“סיסמה”) בכדי להתחבר לאזור האישי שלו.

3.2)           אם המשתמש הוא עובד חברה, בעצם כניסתך לאתר אתה מצהיר כי: (א) קיימת בידך הסמכות לפעול בשם התאגיד\בית עסק, בשמו אתה עושה שימוש באתר. (ב) כתובת העסק אשר רשומה ב”אזור האישי” של המשתמש, הינה כתובת העסק העדכני (ג) כל המידע אשר רשום באזור האישי באתר www.at-familylaw.co.il  הינו נכון ומדויק ומלא. כל שימוש באתר, שלא מהמשרד הראשי, יחשב כאילו אכן בוצע במשרד הראשי של בית העסק וכן, בית העסק יהיה אחראי על מעשיו של פקיד זה באתר.

3.3)           עצם הרשמתך באתר www.at-familylaw.co.il מאשרת כי הנך מסכים כי אתר
www.at-familylaw.co.il ישמור עליך את המידע האישי אשר הזנת בעת ההרשמה. כמו כן, אתר
www.at-familylaw.co.il, עשוי ליצור עמך קשר באמצעות דואר אלקטרוני, או בכל דרך אחרת שיראה לנכון.

3.4)           www.at-familylaw.co.il רשאית להשהות משתמש בכל זמן ובכפוף לשיקול דעתה המלא, אם זאת תשלח הודעה המפרטת את נסיבות ההשהיה. בנוסף www.at-familylaw.co.il, רשאית למחוק משתמש מרשימת המשתמשים באתר.

3.5)           משתמש רשום, לא ימכור, ינסה למכור, יציע למכור או יעביר את שם המשתמש שלו והסיסמה שלו לצד שלישי ללא הסכם רשמי ובכתב מאתר www.at-familylaw.co.il. כל ניסיון לעשות כן יאפשר לwww.at-familylaw.co.il למחוק את המשתמש מהמאגר באופן מידי וללא הסבר.

3.6)           www.at-familylaw.co.il רשאית שלא לאשר למשתמש להירשם לאתר ללא צורך בהסבר נוסף.

4.      שמירה על זכויות יוצרים(“זכויות יוצרים”) פוליסת הגנה:

5.1)           www.at-familylaw.co.il מכבדת את זכויות היוצרים של אחרים, ומצפה מהמשתמשים שלה להתנהג באופן דומה. שימוש מורשה של חומרים השייכים לצד שלישי נעשים באופן מחמיר מאוד באתר.


בעל זכויות יוצרים אשר מרגיש כי נעשה לו עוול מתבקש לשלוח מייל למפעיל האתר והעניין יוסדר באופן בהול. כתובת המייל הינה מפורסמת בעמוד- צור קשר.

5.      זכויות יוצרים:

7.1)           www.at-familylaw.co.il הם הבעלים היחידים של האתר ותוכנו. אף אדם אינו רשאי ליטול מה מהאתר ללא רשות מוסדרת מ www.at-familylaw.co.il.

8.      כללי

8.1)           הסכם זה מסדיר את כל ענייני היחסים בין האתר למשתמש. הסכם זה חולש על כל שימוש באתר.

8.2)           אם היה ומקרה מסוים הינו חסר בתקנון זה, יטופל באופן נקודתי, ויכתב בגרסה הבאה של התקנון בהמשך.

8.3)           הכותרות בהסכם זה לצורך הנוחות בלבד, ואין להתייחס אליהן בפירוש סעיפי התקנון.

 

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על תקנון האתר
שיתוף המאמר תקנון האתר בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד