הסכם חלוקת עיזבון

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא הסכם חלוקת עיזבון

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

כאשר אדם אהוב נפטר, תהליך חלוקת עיזבונו עלול להיות מורכב ורגיש. זה לא רק עניין של כיבוד רצונו האחרון של הנפטר, אלא גם של ניהול הסיבוכים המשפטיים והרגשיים שמגיעים עם ירושה. הסכם חלוקת עיזבון הוא מסמך מפתח שנכנס לתמונה בזמנים אלה, ומציע דרך מובנית ליורשים להסכים על אופן חלוקת נכסי העיזבון. הסכם זה יכול להתיישר עם תנאי הצוואה או לסטות ממנה, בהתאם להסכמה של היורשים. גמישות כזו מאפשרת גישה מותאמת אישית לחלוקת הנכסים, שיכולה להיות קריטית בטיפול בצרכים ובנסיבות הייחודיים של כל יורש. מבוא זה יסלל את הדרך לבחינה מקיפה של טבעם של הסכמי חלוקת עיזבון, חשיבותם בתחום דיני הירושה, הצדדים המעורבים והתהליכים המשפטיים המנהלים את ביצועם. המטרה היא לספק בהירות והנחיות לגבי אופן פעולתם של הסכמים אלה וההשפעה שיש להם על חלוקת עיזבון.

 

משרד עורכי דין טאוב ושות’ – מומחים בדיני משפחה, צוואות, ירושות ועיזבונות וסיוע משפטי בהסכם חלוקת עיזבון

כמשרד עו”ד המתמחה בדיני משפחה, צוואות, ירושות ועיזבונות, אנחנו, טאוב ושות’, כאן כדי להדריך ולסייע לך במקרה של הסכם חלוקת עיזבון.

כאשר מדובר בחלוקת עיזבון, עולים לא פעם רגשות ומורכבויות. משרדנו מבין את האופי הרגיש של עניינים אלה ומחויב לספק לך את התמיכה המשפטית והמומחיות הדרושים כדי לנווט תהליך זה בצורה חלקה.

בראש ובראשונה ננתח ביסודיות את העיזבון המדובר, תוך בחינת נכסיו, התחייבויותיו וכל המורכבויות הפוטנציאליות שלו. הבנה מקיפה זו מאפשרת לנו לספק לכם הערכה ברורה ומדויקת של שווי העיזבון, תוך הקפדה על חלוקה הוגנת ושוויונית.

לאחר מכן, נעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לזהות את הצרכים והעדיפויות הספציפיות שלך. בין אם אתה מוטב המבקש את חלקך החוקי או מנהל עזבון המבטיח שהעיזבון יחולק על פי רצונו של המנוח, הצוות שלנו יתאים את הגישה שלנו כדי לענות על הדרישות האישיות שלך.

לאחר מכן נעזור לך לנווט בין הדרישות המשפטיות והמורכבות הכרוכים בחלוקת עיזבון. זה כולל ניסוח ועיון בתיעוד הכרחי כגון צוואות, נאמנויות וכל הסכם משפטי רלוונטי אחר. מטרתנו היא להבטיח שתהליך החלוקה יבוצע בהתאם לחוק ולכל הנחיות ספציפיות המפורטות בתכנית העיזבון.

לאורך כל התהליך, אנו נפעל כעורך דין שלך, ננהל משא ומתן בשמך ונתווך בכל סכסוך שעלול לצוץ. משרדנו מכיר בחשיבות של שמירה על קשרים משפחתיים בתקופה מאתגרת זו, ואנו נשאף למצוא פתרונות ידידותיים במידת האפשר.

בנוסף, אם לא ניתן לפתור מחלוקות באמצעות משא ומתן, אנו ערוכים לחלוטין לייצג אותך בבית המשפט. לליטיגטורים המנוסים שלנו יש רקורד מוכח בטיפול מוצלח בתיקי חלוקת עיזבון והם יפעלו ללא לאות כדי להגן על האינטרסים שלך.

בטאוב ושות’ המחויבות שלנו למצוינות חורגת מעבר לתחום המשפטי. אנו מבינים את העלות הרגשית שחלוקת העיזבון יכולה לגבות על יחידים ומשפחות. לכן, אנו ניגשים לכל מקרה בחמלה ובאמפתיה, ומספקים לך את התמיכה והליווי הדרושים לך לאורך כל התהליך.

לסיכום, בכל הנוגע להסכמי חלוקת עיזבון, טאוב ושות’ הוא השותף המהימן שלכם. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים משפטיים, המותאמים לנסיבות הייחודיות שלך. במומחיות ובמסירות שלנו, נדאג להגנה על זכויותיך ושחלוקת העיזבון תתבצע בצורה הוגנת וצודקת. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ ותנו לנו לעזור לכם לנווט בשטח מורכב זה.

 

מה זה הסכם חלוקת עיזבון?

הסכם חלוקת עיזבון הוא חוזה מחייב מבחינה משפטית הקובע כיצד יחולק עיזבונו של אדם שנפטר בין היורשים. הסכם זה נכנס לתוקף לאחר מותו של אדם ומשמש כהבנה הדדית בין כל הצדדים המעורבים לגבי הקצאת נכסי העיזבון. זהו כלי רב עוצמה המאפשר ליורשים להסכים ביניהם על חלוקת הרכוש, הנכסים הפיננסיים והחפצים האישיים, מבלי להיצמד בקפדנות למסגרת החוקית של ירושה כברירת מחדל או להוראות הצוואה.

הסכם כזה מנוסח על פי סעיף 111(ג) לחוק הירושה, המספק את הבסיס המשפטי ליורשים לסדר מחדש את חלוקת העיזבון. המטרה העיקרית של הסכם זה היא להבטיח שחלוקת העיזבון תשקף את הרצונות והנסיבות הנוכחיים של היורשים, ובכך להימנע מסכסוכים והתדיינויות. הוא שימושי במיוחד כאשר היורשים מסכימים שחלוקה שווה של נכסים, כפי שנקבע בחוק או בצוואה, אינה מעשית או הוגנת בנסיבות הספציפיות שלהם. על ידי כניסה להסכם זה, היורשים יכולים למצוא מכנה משותף ולהתאים אישית את החלוקה באופן שמכבד את זכר הנפטר ושומר על ההרמוניה המשפחתית.

 

מדוע הסכם חלוקת עיזבון חשוב בדיני ירושה?

בתחום דיני הירושה, הסכם חלוקת עיזבון הוא בעל חשיבות עליונה מכיוון שהוא מספק מסגרת ליורשים לחלק את נכסי העיזבון בצורה שעשויה להיות מתאימה יותר מהוראות החוק הרגילות. חשיבותו של הסכם זה טמונה ביכולתו לעקוף את תהליכי הירושה הסטנדרטיים, שעשויים לחלק את הנכסים בצורה שאינה תואמת את הצרכים הייחודיים של היורשים או את כוונות הנפטר.

חשיבותם של הסכמים כאלה מודגשת עוד יותר כאשר לוקחים בחשבון את הדינמיקה המשפחתית והנסיבות האישיות שהחוק בדרך כלל אינו מתחשב בהן. לדוגמה, יורש עשוי לרצות לוותר על חלקו בבית המשפחה תמורת ערך תואם בנכסים נזילים, או שיורשים מסוימים עשויים להסכים להקצות חלק גדול יותר מהעיזבון לאח שסעד את הנפטר בשנותיו האחרונות.

בנוסף, ההסכם משמש כאמצעי מניעה מפני סכסוכים פוטנציאליים ומאבקים משפטיים שעלולים לנבוע מחלוקת הנכסים על פי החוק. על ידי מתן אפשרות ליורשים לנהל משא ומתן ולהסכים על תנאי חלוקת העיזבון, הוא מטפח גישה שיתופית ויכול להוביל לפתרונות ידידותיים יותר. הדבר לא רק מכבד את רוח רצונותיו של הנפטר, אלא גם עוזר לשמור על מערכות היחסים המשפחתיות והאחדות בתקופה מאתגרת.

 

מי הם הצדדים להסכם חלוקת עיזבון?

הצדדים להסכם חלוקת עיזבון הם אך ורק יורשי המנוח. אלו הם יחידים המוכרים על פי חוק כיורשי העיזבון, בין אם על פי צוואה או על פי חוקי הירושה בהיעדר צוואה. ההסכם מכונה גם הסכם בין יורשים, המדגיש את העובדה שהוא חוזה שנכרת בין אלו שיש להם תביעה חוקית לעיזבון.

חשוב להבין שקרובי משפחה אחרים או יחידים שאינם מוגדרים כיורשים אינם יכולים להיות צדדים להסכם זה. שלמות ההסכם נשמרת על ידי הבטחת העובדה שרק אלו שיש להם עניין חוקי בעיזבון יכולים להחליט על חלוקתו. בלעדיות זו מונעת סכסוכים מצד מי שאינם יורשים ומחזקת את התהליך המשפטי של ירושת עיזבון.

במקרים שבהם לא כל היורשים יכולים להגיע להסכמה, ניתן להגיע להסכם חלקי בין אלו שכן מסכימים. גמישות זו מאפשרת לטפל בחלק מהעיזבון בנפרד, מה שמבטיח שניתן יהיה לחלק לפחות חלק מהנכסים ללא עיכוב. עם זאת, חשוב לציין שתנאי ההסכם חלים רק על אלו שחתמו עליו, מה שמשאיר את שאר הנכסים כפופים למשא ומתן נוסף או להתערבות משפטית.

 

כיצד מנסחים הסכם חלוקת עיזבון?

ניסוח הסכם חלוקת עיזבון הוא תהליך קפדני הדורש הבנה מעמיקה של הדרישות החוקיות וההשלכות המס הקשורות לכך. זהו מסמך מכריע שצריך לנסח בדיוק כדי להבטיח שהוא משקף במדויק את ההסכמה בין היורשים ועומד בתקנים החוקיים.

 

מהן הדרישות החוקיות לניסוח הסכם?

הדרישה החוקית הראשונית לניסוח הסכם חלוקת עיזבון היא שכל הצדדים המשתתפים יהיו יורשים של העיזבון. זה מבטיח שההסכם יישאר בגבולות החוקיים של חוקי העיזבון ושהזכויות של כל היורשים הלגיטימיים יישקלו. ההסכם צריך לפרט בבירור את חלקו של כל יורש ואת הנכסים הספציפיים שהוא זכאי להם, בין אם מדובר בנכס מקרקעין, נכסים פיננסיים או חפצים אישיים.

כדי שיהיה ניתן לאכוף את ההסכם, הוא חייב להיות כתוב, חתום על ידי כל היורשים, ולעתים קרובות מאומת כדי לספק מעמד משפטי נוסף. יתר על כן, הוא צריך לכלול תיאורים מפורטים של נכסי העיזבון כדי למנוע כל עמימות או אי הבנה בעתיד. על היורשים להסכים גם כיצד יטופלו חובות או התחייבויות של העיזבון, שכן אלה עלולים להשפיע על חלוקת הנכסים.

 

איזה תפקיד משחקות שיקולי מס בחלוקת עיזבון?

שיקולי מס ממלאים תפקיד משמעותי בניסוח הסכם חלוקת עיזבון. בשיפוטים רבים, העברת נכסים באמצעות ירושה עלולה להוביל להשלכות מס שצריך לנהל בזהירות. ההסכם צריך לקחת בחשבון כל מס פוטנציאלי שעלול לנבוע מחלוקת הנכסים כדי להבטיח שהיורשים לא יושתו בנטל יתר על המידה.

 

הסכם חלוקת עיזבון: מה חשוב לדעת?

מהו הסכם חלוקת עיזבון?

הסכם חלוקת עיזבון הוא מסמך משפטי המפרט כיצד יחולק רכושו של אדם לאחר מותו. ההסכם יכול לכלול הוראות לגבי חלוקת נכסים, כספים, חובות ומניות בחברות.

 

מדוע כדאי לערוך הסכם חלוקת עיזבון?

עריכת הסכם חלוקת עיזבון יכולה לסייע במניעת סכסוכים בין היורשים לאחר מות המצווה. ההסכם יכול גם להבטיח שהרכוש יחולק בהתאם לרצונותיו של המצווה.

 

מהם היתרונות של עריכת הסכם חלוקת עיזבון?

עריכת הסכם חלוקת עיזבון יכולה לספק מספר יתרונות, ובהם:

 • מניעת סכסוכים בין היורשים
 • הבטחת חלוקה הוגנת של הרכוש
 • הקלה על תהליך חלוקת העיזבון
 • צמצום עלויות משפטיות

 

מהם החסרונות של עריכת הסכם חלוקת עיזבון?

עריכת הסכם חלוקת עיזבון יכולה להיות כרוכה גם במספר חסרונות, ובהם:

 • עלות הכנת ההסכם
 • הצורך לעדכן את ההסכם מעת לעת
 • האפשרות שההסכם יבוטל על ידי בית המשפט

 

כיצד עורכים הסכם חלוקת עיזבון?

עריכת הסכם חלוקת עיזבון צריכה להיעשות על ידי עורך דין המתמחה בתחום דיני הירושה. עורך הדין ינחה את המצווה כיצד לנסח את ההסכם ויבטיח שההסכם יהיה תקף מבחינה משפטית.

 

מהם הדברים החשובים שיש לכלול בהסכם חלוקת עיזבון?

הסכם חלוקת עיזבון צריך לכלול מספר פרטים חשובים, ובהם:

 • שמות היורשים
 • חלקו של כל יורש בעיזבון
 • אופן חלוקת הרכוש
 • אופן חלוקת החובות
 • אופן חלוקת המניות בחברות
 • הוראות לגבי ניהול העיזבון
 • הוראות לגבי פתרון סכסוכים

 

כיצד ניתן לשנות הסכם חלוקת עיזבון?

הסכם חלוקת עיזבון ניתן לשנות רק בהסכמת כל היורשים. אם אחד היורשים מסרב לשנות את ההסכם, ניתן לפנות לבית המשפט בבקשה לביטול ההסכם.

 

כיצד ניתן לבטל הסכם חלוקת עיזבון?

הסכם חלוקת עיזבון ניתן לבטל רק על ידי בית המשפט. בית המשפט יכול לבטל את ההסכם אם הוא סבור שההסכם אינו תקף מבחינה משפטית, אם ההסכם נחתם תחת לחץ או איום, או אם ההסכם אינו הוגן כלפי אחד היורשים.

 

מתי נדרשת אישור בית משפט להסכם חלוקת עיזבון?

אישור בית משפט להסכם חלוקת עיזבון אינו תמיד חובה. אם כל היורשים מסכימים לגבי תנאי ההסכם, הם יכולים להמשיך מבלי לבקש אישור שיפוטי. רמת האוטונומיה הזו משמעותית מכיוון שהיא מאפשרת טיפול מהיר ופרטי יותר בענייני העיזבון, ללא העיכובים והמורכבויות הפוטנציאליים של הליכים משפטיים.

עם זאת, ישנם מקרים בהם אישור בית המשפט הופך חיוני. לדוגמה, אם ההסכם כולל הוראות לגבי קטינים או אנשים חסרי יכולת משפטית שאינם יכולים לתת הסכמה, מעורבות בית המשפט מבטיחה שהאינטרסים שלהם מוגנים. בנוסף, אם יש ספקות לגבי תוקפו של ההסכם או אם מתעוררות מחלוקות שהיורשים אינם יכולים לפתור באופן עצמאי, ניתן להגיש עתירה לבית המשפט להתערב ולספק פסק דין.

בקשת אישור בית משפט יכולה להיות גם מהלך אסטרטגי של היורשים. על ידי קבלת אישור ההסכם על ידי בית המשפט, הוא מקבל את משקלו של פסק דין. אישור שיפוטי זה יכול להקשות על ערעור על ההסכם בעתיד, ובכך לספק רמה של ודאות והגנה משפטית ליורשים.

בסופו של דבר, ההחלטה האם לבקש אישור בית משפט או לא היא החלטה שצריכה להתקבל לאחר שיקול זהיר של הנסיבות הספציפיות סביב העיזבון וההעדפות של היורשים. ייעוץ משפטי יכול להציע הדרכה יקרת ערך בקביעת דרך הפעולה הטובה ביותר.

 

מה קורה כאשר היורשים חלוקים בדעתם לגבי חלוקת העיזבון?

מחלוקות בין יורשים על חלוקת עיזבון אינן נדירות ויכולות להציב אתגרים משמעותיים. כאשר לא ניתן להגיע להסכמה, תהליך חלוקת העיזבון עלול להיתקע, מה שמוביל לסכסוכים ממושכים ולקרבות משפטיים פוטנציאליים. במקרים כאלה, חיוני שהיורשים יבקשו פתרון שימזער את הסכסוך ויכבד את רצונות הנפטר.

אם המחלוקת נמשכת, היורשים עשויים לפנות לגישור כדרך לקדם משא ומתן ולמצוא פתרון מקובל על כולם. גישור כולל צד שלישי ניטרלי המסייע ליורשים לתקשר את עמדותיהם ואינטרסיהם, תוך עבודה לקראת פשרה שכולם יכולים להסכים עליה.

אם הגישור לא מצליח לפתור את הסכסוך, ייתכן שיהיה צורך להביא את העניין לבית המשפט. שופט יבחן אז את המקרה, תוך התחשבות בצוואה (אם קיימת), בחוקי הירושה ובנסיבות האישיות של היורשים. בית המשפט יקבל החלטה מחייבת בדבר חלוקת נכסי העיזבון, העשויה לכלול מינוי מנהל עיזבון שיפקח על התהליך.

מעורבותו של בית המשפט נחשבת בדרך כלל למוצא אחרון, שכן היא עלולה להיות גוזלת זמן, יקרה ועלולה למתוח את מערכות היחסים המשפחתיות. לכן, היורשים מתבקשים לחקור את כל הדרכים האפשריות להסכמה לפני שיפנו לערכאות משפטיות. ייעוץ משפטי יכול לספק הכוונה ותמיכה לאורך התהליך המאתגר הזה, ולסייע בניווט במורכבויות של חלוקת העיזבון.

הסכם חלוקת עיזבון הוא מסמך חיוני בתחום הירושה, המעניק ליורשים את הגמישות להתאים את חלוקת הנכסים באופן שמתאים בצורה הטובה ביותר לנסיבות הייחודיות שלהם. הוא מאפשר ליורשים לשתף פעולה ולקבל החלטות שעשויות לסטות מהוראות הצוואה או מחוקי הירושה המוגדרים כברירת מחדל, ובמקביל מספק אמצעי למניעת סכסוכים ולשמירה על ההרמוניה המשפחתית.

ההסכם דורש את הסכמתם פה אחד של כל היורשים ועליו לעמוד בדרישות החוק, לרבות תיאורים ברורים של הנכסים וחתימה על הסכמה. גם להשלכות המס יש תפקיד מרכזי בתהליך הניסוח, ולכן נדרש תכנון זהיר כדי להבטיח חלוקה הוגנת ויעילה. אמנם לא תמיד נדרש אישור בית המשפט, אך ניתן לבקש זאת לצורך אישור משפטי נוסף או כאשר ההסכם כולל קטינים או אנשים חסרי יכולת.

במקרים שבהם היורשים אינם מצליחים להגיע להסכמה, ייתכן שיהיה צורך בגישור או בהתערבות משפטית. בסופו של דבר, הסכם חלוקת עיזבון הוא ביטוי לרצון הקולקטיבי של היורשים, והוא משמש כעדות לצוואתו של הנפטר ולעוצמת הקשרים המשפחתיים.

 

סיפור שלא היה: עורך דין צוואות, ירושות ועיזבונות טל טאוב המסע להסכם חלוקת עיזבון

פעם, בעיר התוססת תל אביב, חי אדם בשם אבי כהן. אבי היה איש עסקים מצליח, שנודע בהשקעותיו הממולחות ובפעולותיו הפילנתרופיות. עם זאת, חייו קיבלו תפנית בלתי צפויה כאשר קיבל את הידיעה על פטירתו של אביו האהוב.

בעוד אבי מתאבל על אובדן אביו, הוא גילה עד מהרה כי הוא מונה למנהל העיזבון של אביו. המום מצער ומשקל האחריות המשפטית, אבי הבין שהוא זקוק להכוונה ולמומחיות של עורך דין צוואה.

כנסו לטל טאוב, עורך דין מוערך המתמחה בצוואות, ירושות ועיזבונות. טל, איש מקצוע ותיק עם לב רחום, התמסר לעזור ללקוחות לנווט בעולם הסבוך של הסכמי חלוקת עיזבון.

הפגישה הראשונה של אבי עם טל התקיימה במשרדים המהודרים של טאוב ושות’. המשרד ממוקם בלב תל אביב והתגאה בהיסטוריה ארוכה של שירות משפחות נזקקות. טל, גבר גבוה ובטוח בעצמו עם חיוך חם, הרגיע מיד את אבי.

בעודם יושבים במשרדו של טל, מוקפים במדפים מרופדים בספרי משפטים, החל אבי לחלוק את פרטי עזבונו של אביו. זה היה הון משמעותי, הכולל אחזקות נדל”ן עצומות, פריטי אספנות יקרי ערך והמון השקעות. אבי הביע את רצונו לכבד את רצונו של אביו, אך הוא גם התוודה על חששותיו לגבי סכסוכים אפשריים בין בני משפחה וזוכים.

טל הקשיב בתשומת לב, חושיו המשפטיים בוהקים כששאל שאלות בוחן ורשם הערות מדוקדקות. הוא הבטיח לאבי כי יטפל בהליך חלוקת העיזבון בזהירות, מקצועיות וכבוד למורשת אביו.

הצעד הראשון היה בדיקה יסודית של הנכסים וההתחייבויות של העיזבון. טל בדק בקפדנות את הצוואה ושאר המסמכים הרלוונטיים, ולא השאיר אבן על כנה. הוא שיתף פעולה עם מומחים פיננסיים, שמאים ורואי חשבון כדי להעריך את השווי האמיתי של העיזבון, תוך הבטחת חלוקה מדויקת.

במהלך השבועות שלאחר מכן, טל עבדה בצמוד עם אבי כדי לזהות את הצרכים והעדיפויות הספציפיות של כל מוטב. היו מעורבים מספר גורמים, כולל אחיו של אבי ובני משפחה קרובים נוספים. מומחיותו של טל בגישור ויישוב סכסוכים הפכה לבעלת ערך רב, שכן הוא הנחה דיונים פוריים, מתוך כוונה לפתרון הוגן והרמוני.

טל הקדיש אינספור שעות לניסוח ועיון בתיעוד המשפטי הדרוש. הוא ערך בקפידה צוואות, נאמנויות והסכמים, תוך הקפדה על התאמה של כל פרט לרצונות אביו של אבי ולדרישות החוק הישראלי. מומחיותו של טל והקפדה על הפרטים הקטנים העניקו לאבי את הביטחון שחלוקת העיזבון תתבצע ביושרה מרבית.
לאורך כל התהליך שימש טל כיועץ מהימן של אבי, דאג לאינטרסים שלו וטיפל בכל חשש שעלה. תמיכתו הבלתי מעורערת והתנהגותו השלווה עזרו לאבי לנווט את רכבת ההרים הרגשית של חלוקת עזבונו של אביו.

כאשר נוצרו סכסוכים שלא ניתן היה לפתור באמצעות משא ומתן, נכנס טל ללא מורא לאולם, נערך להגן בחירוף נפש על זכויותיו של אבי ושלמות חלוקת העיזבון. טיעוניו המשכנעים והידע המעמיק בדיני העיזבון הישראלי אישרו את אמון אבי בעורך דינו הנבחר.

כשהשבועות הפכו לחודשים, החל אבי לראות את הסכם חלוקת העיזבון מתגבש. הודות למומחיותו ומסירותו של טל, נוצרה תכנית חלוקה הוגנת ושוויונית, המשקפת את ערכיו ורצונותיו של אביו של אבי.

לבסוף הגיע היום שבו הושלמה חלוקת העיזבון. אבי עמד בין בני משפחתו, חש תערובת של הקלה והכרת תודה. טל, שעמד לצדו, חייך חיוך חם כשהוא שיבח את הכוח והחוסן של אבי לאורך התהליך המפרך.

סיפורם של אבי כהן וטל טאוב משמש עדות לחשיבות שיש לצידך עורך דין צוואות ידע ורחום בתקופות של שכול וחלוקת עיזבון. מומחיותו ומחויבותו של טל טאוב ללקוחותיו הבטיחו כי מורשת אביו של אבי נשמרה והוקרה בקפדנות.

וכך, כשהשמש שקעה מעל העיר השוקקת תל אביב, אבי מצא נחמה בהחלטת עזבונו של אביו, בידיעה שהדרכתו של טל עשתה שינוי עמוק בחייו.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם
הסכם חלוקת עיזבון

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על הסכם חלוקת עיזבון
שיתוף המאמר הסכם חלוקת עיזבון בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד