ידועים בציבור ביטוח לאומי

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא ידועים בציבור ביטוח לאומי

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

ידועים בציבור הוא מקרה בו ישנם שני בני זוג המבקשים להצהיר בפומבי על מערכת היחסים בינם ולהפוך אותה לרשמית וחוקית. הם מבקשים לעשות את הדבר בצורה שהיא פחות נפוצה מהנעשה במדינת ישראל. לא בדרך הדת היהודית ולא בדרך של נישואים מסוימים. הרצון הוא לרשום את עצמם אצל הרשויות השונות כך שהן יכירו בבני הזוג בתור יחידה מאוחדת ומשפחתית.
בביטוח לאומי, ישנו מעמד לאנשים אשר הם נשואים, ישנו מעמד לאנשים המבקשים להקים משפחה וכעת ישנו רצון לקיים מעמד לאנשים הנמצאים במקום של ידועים בציבור. מאמר זה מבקש לדבר בהרחבה על האפשרות של סידור מעמדם של בני זוג אצל ביטוח לאומי.

המעמד המיוחד של ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי

המקרה של ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי בפרט ואצל מדינת ישראל בכלל, הוא דבר אשר מצריך ניסיון לדאוג לדבר בצורה פרטית לפי כול מקרה ומקרה. מדינת ישראל עדיין לא יצרה מרחב בפני עצמו אל העניין של ידועים בציבור וכעת ישנו צורך לבנות לעצמכם את האפשרויות שלכם.
כך תצטרכו להגיש מסמכים, לספק הסברים ואף לעבוד בצורה מורחבת יותר על מנת לבנות לעצמכם מרחב באפשרות זאת. מדובר במעמד שיכול להיות ייחודי ואף אתם תצטרכו לעצור לרגע ולהבין כיצד תוכלו ליצור לעצמכם תיק משלכם.

כיצד יוצרים מקרה של ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי

כעת כאשר אתם מבקשים ליצור לעצמכם מעמד של ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי, עליכם להתחיל בהליך מסוים. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא למלא שאלון לאנשים אשר הם ידועים בציבור. שם תצטרכו להסביר על הפרטים האישיים שלכם, המשפחתיים, הכלכליים ועוד.
בנוסף עליכם להראות מסמכים והוכחות המראים כי אכן יש לכם משק בית משותף ששניכם חלק ממנו. כעת כאשר אתם מגישים את המסמכים השונים, תצטרכו לחכות לתשובה של הרשויות והמוסדות השונים. רק כאשר תקבלו תשובה רשמית כי המקרה שלכם אושר, תוכלו לקבל מעמד של ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי. כעת אפשרות זאת נגישה בשבילכם.

הטבות שניתן לקבל במקרה של ידועים בציבור בביטוח לאומי

כאשר אתם מצהירים על עצמכם כידועים בציבור אצל ביטוח לאומי, הרי שאתם צריכים לדעת אילו זכויות והטבות אתם יכולים לקבל. תוכלו לקבל הטבה בקטגוריית המס ולהציב את עצמכם במדרגה גבוה יותר. תוכלו לקבל איחוד תיקים אצל רואה החשבון שלכם. תוכלו להעביר הטבות שלכם אל בן הזוג שלכם. למעשה בעזרת הפעולות הנכונות תוכלו לקבל מספר גדול של הטבות. אם תעבדו עם עורך הדין הנכון, אם תעבדו על פי החוקים של מדינת ישראל והמוסדות שלה. כעת כשאתם יודעים כי מטרה זאת היא בהחלט נגישה בשבילכם, תוכלו לפעול על מנת לקבל את הטבות אלו.

 

כיצד ניתן ליצור את מקרה הידועים בציבור אצל ביטוח לאומי המתאים ביותר בשבילכם?

המוסדות והרשויות השונים במדינת ישראל אכן מכילים בתוכם את המרחב לבניית מעמד של ידועים בציבור בביטוח לאומי, אך הם לא יעבדו בשבילכם שעות נוספות על מנת שדבר זה יקרה. יתרה מזאת, אם אתם מבקשים לעבוד למען יצירת מעמד זה כדאי שתשאפו לאפשרות הגבוהה ביותר. על מנת שתגיעו לשם, אנחנו ממליצים לכם לעבוד עם עורך דין אשר מבין בתחום זה. מדובר באדם שיכול להביא לכם את ערך המוסף ולעשות את הפעולות שפשוט אין לכם זמן לעשות אותן. כך תוכלו לקבל את המעמד שאתם רוצים.

הכירו את עורך הדין שיעזור לכם לקבל מעמד של ידועים בציבור בביטוח לאומי

השלב הבא שאתם צריכים להיכנס אליו הוא מציאת עורך הדין אשר יוכל לעזור לכם להשיג את מעמד הידועים בציבור בביטוח לאומי. את אדם זה תוכלו למצוא על ידי מחקר קצר באינטרנט וברשתות החברתיות ועל ידי ייעוץ עם חברים, אנשי מקצוע ובני משפחה.
לאחר שתמצאו את האדם שמתאים לכם ביותר, הזמינו אותו לשיחת היכרות. נסו להבין עד כמה הוא רגיש למקרה שלכם, עד כמה הוא יכול להשקיע בכם על פי התנאים שלכם. שיחה זאת היא חשובה למדי שכן בעזרתה תדעו אם מולכם עומד האדם שיוכל לעזור לכם לקבל את מעמד הידועים בציבור בביטוח לאומי.

 

מי יכול לקבל מעמד של ידועים בציבור בביטוח לאומי?

על מנת שבני זוג יקבלו מעמד של ידועים בציבור בכלל ויקבלו הכרה מביטוח לאומי בפרט, עליהם להראות סיבה מוצדקת לבקשה שלהם. כך יש להראות כי אכן אתם מבקשים את מעמד זה על בסיס אפשרות מסוימת. כלומר , שני בני זוג הרוצים להפוך לידועים בציבור, הצטרכו להראות מדוע הם לא פשוט מתחתנים. יותר מכך, עליכם להראות כי אכן אתם נמצאים במקום מתקדם בזוגיות שלכם. מבחינת יחסים קרובים, מבחינת שגרה כלכלית ועוד. לבסוף, עליכם להראות מהו הצורך שמעמד הידועים בציבור יכול למלא בחיים שלכם. כך הביטוח הלאומי יוכל להכיר בכם.


למה כדאי לשים לב לאורך התהליך של קבלת מעמד ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי?

שימו לב אם הבקשה שאתם מגישים היא מספיק איכותית ומדויקת. האם קיימים בה כול הפרטים שלכם, האם הכנסתם לתוכה את הסיבה שבגללה אתם רוצים לקבל את מעמד זה.
מבלי שהבקשה שלכם תהיה מדויקת, תגיעו למצב בו אתם מקבלים מעמד שלא תהיו מרוצים ממנו או אפילו לא תוכלו לקבל אותו בכלל. המקרה של הגשת בקשה משפטית בעזרת איש מקצוע, הוא מקרה בו כמה אנשים צריכים לעבוד יחדיו כאיש צוות. בני הזוג, עורך הדין, אנשי משפחה וחברים.
יש להגיע למצב זה על מנת שהבקשה שלכם תתקדם בצורה מהירה יותר.

 

לסיכום, מאמר זה נוצר על מנת שתקבלו כמה שיותר מידע על האפשרות של מימוש מעמד ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי. מעמד זה הוא ייחודי ועליכם ליצור אותו בעצמכם על ידי עבודה מקצועית. כך יש ליצור את המרחב בו אתם רוצים שהמעמד התקיים. עליכם להצהיר על ההכנסות שלכם, להראות כי החיים שלכם לצד הבן זוג הם אכן כאלו שראויים למעמד של ידועים בציבור.
עורך דין יוכל לעזור לכם בתחום המשפטי ולהסביר כיצד ישנו צורך לפעול על מנת לקבל את המעמד.
אנו ממליצים לכם להקשיב לו, כאשר אתם מגיעים ממקום בו אתם מחליטים שהוא המומחה.
כך תוכלו לבטוח בדברים שלו ולקבל הכרה של ידועים בציבור אצל ביטוח לאומי.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על ידועים בציבור ביטוח לאומי
שיתוף המאמר ידועים בציבור ביטוח לאומי בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד