ידועים בציבור

עורך דין טל טאוב

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות מעורך דין טל טאוב בנושא ידועים בציבור

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

כיום יש הרכבי משפחה שונים אשר קיימים במדינת ישראל הליברלית. כך ניתן להביט על המקרה של ידועים בציבור ולנסות להבין כיצד תופעה זאת יכולה להתקיים. מצד אחד אנחנו מדינה יהודית ולרוב זוגות מבקשים להינשא על מנת שיוכלו להיות ביחד. מצד שני אנחנו אנשים פרטיים אשר רוצים לדאוג לרכוש אחד של השני ואף לא להתחייב למסגרות רשמיות מדי. כך מעמד הידועים בציבור בהחלט יכול להתאים לכם. במסגרת מעמד זה, בני זוג יכולים להגדיר כי הם חיים יחדיו, אך הזכויות שלהם הן קטנות יותר מאשר של זוג נשוי. במאמר זה נבקש להסביר לכם בצורה מורחבת על הנושא של ידועים בציבור.

ידועים בציבור – מושגים בסיסיים

מה זה בעצם ידועים בציבור?

מעמד ידועים בציבור במדינת ישראל מגדיר שני אזרחים בתור כאלו אשר גרים יחדיו ואף מנהלים משק בית משותף. אזרחים אלו יכולים להיות מדתות ומוצאים שונים, יכולים לחלוק ילדים ואף לקבל זכויות מסוימות. בעיני החוק , ידועים בציבור הם שותפים לרכוש ולכספים הקיימים לשני הצדדים.
לכן רבים מהידועים בציבור מבקשים ליצור הסכם מסודר בעזרתו יוכלו להגדיר את הדברים להם כול אחד זכאי. הסכם זה נקרא הסכם ממון. בנוסף, גם מסמך הידועים בציבור נעשה על פי צורה מסוימת ובעזרת הרשויות המתאימות במדינת ישראל. כעת ניתן להגיע למעמד שכזה בצורה נגישה יותר לכול מי שצריך.

הבדל בין ידועים בציבור לנישואין?

ההבדל העיקרי בין ידועים בציבור לבין מעמד של נישואין, נמצא בפרוצדורה הבירוקרטית אשר נעשית על מנת לקבל את כול אחד מהמעדים. נשואים יכולים להיות שני יהודים , גבר ואישה אשר מבקשים להינשא כדת משה וישראל. כך הם צריכים לבצע טקס פשוט וקצר ולמלא כמה מסמכים. ידועים בציבור צריכים להוכיח כי הם אכן בני זוג שיש ביניהם שותפות על רכוש ומשק בית. יתרה מזאת, הגעה למעמד של ידועים בציבור תלוי ברשויות של מדינת ישראל. לא קיים טקס דתי המרשה את דבר זה. לבסוף , יש להבין כי לבני הזוג יהיו זכויות שונות מכאלו הקיימים אצל בני זוג נשואים.

מדוע ידועים בציבור ולא נישואין?

אם התהליך להוצאת מעמד ידועים בציבור לבני זוג הוא סבוך יותר ואף השניים מקבלים פחות זכויות, מדוע בכול זאת אנשים מבקשים להגיע למקום שכזה? במדינת ישראל קיים מספר די גדול של אנשים אשר מבקשים לחיות בצורה חילונית ולא להינשא כדת משה וישראל. ישנם גם כאלו אשר פשוט לא יכולים. בני זוג מאותו המין, בני זוג בעלי דת שונה ועוד. כך הם רוצים לקבל מעמד רשמי בחוק אשר מראה כי הם אכן בני זוג בעלי אורח חיים משותף. בעזרת מעמד של ידועים בציבור, הם יכולים להגיע לאפשרות שכזאת בדרך נוחה. אך יש להבין כי מעמד זה מתאים לאורח חיים מסוים.

ההבדלים בית דין רבני לבית דין לענייני משפחה

שני המוסדות הקיימים במדינת ישראל אשר דואגים לאפשרות של הקמת משפחה בדרך כזאת או אחרת, הם בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחחה. בית הדין הרבני, משמו כן הוא. הוא דואג לענייני נישואין וגירושין במדינת ישראל כאשר האנשים המגיעים אליו הם אלו שהתחתנו כדת משה וישראל. באשר לידועים בציבור ולהרכבים שונים של משפחת, ישנו את בית הדין לענייני משפחה.
בנוסף, בית דין זה דואג למקרים נוספים הקיימים בתוך המשפחה. כך למשל יש טיפול בתשלומי מזונות, צוואות וירושות. דרך הפעולה של בית הדין לענייני משפחה היא יותר ליברלית וחילונית.

כיצד הופכים את מעמד ידועים בציבור לרשמי?

מעמד ידועים בציבור יכול להפוך לרשמי בעזרת כמה פעולות. ראשית כול, ישנו צורך להגיש בקשה שבני הזוג רוצים להפוך לידועים בציבור לרשויות במדינת ישראל. לאחר שהם מגישים את המסמכים וההוכחות הנדרשות, הרשויות יכולות לאשר את הבקשה ולהפוך אותם לאנשים שכאלו. יש להבין כי מעשה זה איננו מספיק. אומנם אתם נחשבים כידועים בציבור בפני החוק הישראלי לאחר התהליך שהמדינה דורשת. אך כול ענייני הרכוש והכסף עדיין אינם מסודרים בצורה רשמית. בני הזוג מחזיקים בזכויות על כסף ורכוש שלכל אחד מהם יש. אך ההמלצה היא ליצור הסכם מסודר בעזרתו תגדירו את הרצונות הפרטיים שלכם. ניתן לעשות את הדבר בעזרת עורך דין.

הסכם ממון – הסבר על המסמך

בני זוג רבים הנמצאים במעמד של ידועים בציבור, מבקשים ליצור מסמך רשמי אשר מגדיר את ענייני הכסף והרכוש בינם. בעזרת מסמך זה שני הצדדים יודעים כיצד הדברים התחלקו בעת מקרה של פרידה. מדובר במסמך רשמי אשר מקבל תוקף ממדינת ישראל ומהרשויות השונות. הוא נעשה בעזרת בעל מקצוע מתחום המשפטים, לרוב עורך דין. הסכם ממון מחייב את שני הצדדים לכבד אותו, כאשר אי כיבוד של הדבר יכול להוביל לתביעות, עונשים וקנסות מצד בית המשפט.
לבסוף, יש להבין כי הסכם ממון הוא מסמך אשר נעשה לטובתכם ולטובת יציבות אורח החיים המשותף של בני הזוג.

עורך דין לענייני ידועים בציבור

כאשר אתם מבקשים להגיע למעמד של ידועים בציבור, ההמלצה היא לעבוד על הדבר בעזרת עורך דין העוסק בתחום. כך תוכלו לסיים את התהליך בצורה מהירה יותר ולא תפספסו אף שלב.
עורך דין הוא אדם אשר ממלא מסמכים ומניע הליכים לידועים בציבור בצורה יומיומית, כך הוא בהחלט יוכל לעזור לכם לסיים את הליך הרישום על הצד הטוב ביותר. בנוסף, יש להבין כי מדובר בהליך מדויק אשר צריך להתקיים על פי דרך מסוימת. בעזרת עורך דין תוכלו לסיים את התהליך בצורה המדויקת. יש למצוא בעל מקצוע אשר תוכלו לסמוך עליו לאורך זמן עד כמה שאפשר.

סיום קשר ידועים בציבור

יתרון נוסף אשר קיים לידועים בציבור נעשה כאשר הם מבקשים לסיים את הקשר בינם.
כך הם לא מתגרשים ולמעשה אינם צריכים את רשות הבעל על מנת לבצע זאת, כמו שקיים בהליך נישואין. כול מה שצריך לעשות הוא להודיע למדינת ישראל על סיום הקשר. לאחר מכן, ישנו צורך לחלק את הכסף והרכוש בין שני הצדדים על פי הכתוב בהסכמים השונים שנעשו בין בני הזוג.
בנוסף, סיום הקשר מצריך את שני הצדדים לפעול יחדיו על מנת שהדבר התבצע. כך שני הצדדים צריכים לפעול על מנת שיוכלו לסיים את הקשר בינם בדרך הטובה ביותר. נסו לעשות זאת להמשך חיים יציבים.

ערעור על מסמכים שונים

בסופו של יום , הסכם ממון והסכם ידועים בציבור נעשה בין בני הזוג ובידיעה של שני הצדדים.
ישנה חתימה הקיימת על מסמכים ואף עורך דין הצליח לתת תוקף רשמי בעזרת העברת המסמך אל הרשויות השונות. כך ישנו קושי מסוים לערער על מסמכים אלו בפני בית המשפט. בנוסף, העדיפות היא ששני הצדדים יערערו ביחד על מסמכים אלו. כך הם יוכלו לפעול בצורה פשוטה ושקטה על מנת להגיע להסכמה בין שני הצדדים. ערעור אכן יכול להתקיים, אך זהו הליך מורכב הצריך להתקיים לעיתים מול בית המשפט. בכול מקרה, עורך הדין הוא האדם אשר יעזור לכם במקרה שכזה.

כיצד מתבצע הליך להפיכת בני הזוג לידועים בציבור

החלטה כי הקשר בשל למעמד

מעמד של ידועים בציבור יכול להתקיים כאשר בני הזוג מחליטים יחדיו כי הם אכן בשלים להגיע למקום שכזה. בשונה ממקרים רבים של נישואין אשר מתחילים בהצעה מפתיעה ועם המשך בניית חיים, בידועים בציבור שני הצדדים צריכים להיות מוכנים לדבר מבעוד מועד. יתרה מזאת, הרי שיש להבין כי מעמד של ידועים בציבור הולך לתת לאדם שלצדכם זכות מסוימת על הרכוש והכסף שלכם. כך עליכם לשאול את עצמכם, האם אתם מוכנים לאפשרות שכזאת. יש להבין האם אתם גרים באותו הבית? משתמשים באותו הכסף? בעלי רכוש משותף? אם כן הרי שאתם יכולים להתחיל בתהליך.

רשימה של רכוש וכסף של שני הצדדים

עוד לפני שתגיעו אל בעלי מקצוע ואל הרשויות השונות, עליכם לערוך רשימה בעזרתה תדעו מהו הרכוש והכסף אשר יש לכול אחד מכם. רשימה זאת יכולה להכין אתכם לקראת הכנת המסמכים הרשמיים. ראשית כול, תוכלו ליצור רשימה מסודרת על פיה תוכלו ליצור מסמך מדויק יותר.
בנוסף, עליכם להגיע עם כנות מסוימת לקשר הידועים בציבור אשר עומד להתקיים בשנים הקרובות.
על ידי הכנת רשימה זאת, תוכלו להביא את הכנות לידי מבחן. כך ישנו צורך להביא כמה שיותר מידע על הרכוש והכסף הקיים ברשותכם. לבסוף, בעזרת הרשימה תוכלו לדעת מאיזה מקום מתחיל קשר הידועים בציבור ביניכם.

מציאת בעל מקצוע שיעזור לתהליך

ניתן לבצע את הליך ידועים בציבור לבדכם, אך יש להבין כי צעד שכזה מכיל בתוכו סיכון מסוים.
כך יש להבין כי אנחנו מדברים על הליך אשר ממשיך לאורך זמן מסוים, אך כדאי שהליך זה יתקיים בצורה טובה הרי שהוא צריך להיות מדויק. ללא בעל מקצוע, הרי שאתם מסתכנים בכך שמילוי המסמכים והגשתם לרשויות יעשה בצורה בעייתית. יתרה מזאת, עורך דין הוא אדם אשר מיומן במעמדים של הבאת זוגות לעבר מעמד של ידועים בציבור. כך בעזרת בעל מקצוע, תוכלו להגיע למקום טוב יותר בהמשך הדרך. ההמלצה שלנו היא למצוא בעל מקצוע איכותי לאחר מחקר מעמיק.

מילוי מסמכים והגשה לרשויות השונות

הצעד הבא שאתם עומדים לעשות בדרך להפוך לידועים בציבור , הוא מילוי מסמכים והגשה שלהם אל הרשויות השונות. מסמכים אלו בעצם מכילים את הבקשה של שני הצדדים בעזרתה תוכלו להגיד לרשויות, כי אכן אתם מבקשים להיות ידועים בציבור. יש להבין כי מסמכים אלו צריכים להכיל כמה שיותר מידע על אורח החיים שלכם. כך תוכלו להוכיח כי אכן אתם חיים בצורה משותפת ולאורך זמן.
מילוי מסמכים צריך להיות מדויק ולהיעשות בצורה מסוימת, בקשו מעורך הדין לעזור לכם במקרה שכזה. בנוסף בעזרת המסמכים תוכלו להסביר לרשויות כי אכן אתם זכאים להיות ידועים בציבור.
מילוי מסמכים איכותי יכול להחליף מעמד משפטי.

איסוף ראיות להוכחת טענות

מעשה נוסף שאתם צריכים לעשות בהליך הגשת המסמכים הוא להגיש ראיות ,אשר מוכיחות את הטענה שלכם לכך שאתם אכן ראויים להיות ידועים בציבור. אך יש להבין כי לא כול ראייה היא תקינה ולא כול ראייה היא לגיטימית. כך תוכלו להתייעץ עם עורך הדין שלכם על מנת שיוכל להסביר מהן הטענות הנחוצות על מנת שתוכלו לקבל את מעמד הידועים בציבור בצורה נוחה יותר.
תוכלו לייצר ראיות ולאסוף אותן בעזרת עורך הדין. כך ישנו צורך ליצור מסמכים רשמיים עם חתימה רשמית שלכם עליהם. בנוסף, יש לבדוק הבאת עדים במידת הצורך על מנת להוכיח כי אתם זכאיים למעמד ידועים בציבור.

יצירת הסכם ממון לשני הצדדים

השלב הבא שעליכם לעשות על מנת להפוך לידועים בציבור בצורה רשמית יותר, הוא ליצור הסכם ממון בעזרת עורך הדין שלכם. הסכם ממון הוא דבר ששני הצדדים יכולים ליצור, הם אינם חייבים לעשות זאת. אך יש להבין כי מכיוון שאתם אינכם נשואים, הרי שאתם צריכים להגדיר את ענייני הכסף והרכוש ביניכם בצורה רשמית יותר. כך עליכם לראות את טופס הסכם הממון בתור דבר אשר יכול בהחלט לעזור בהגדרת המעמד שלכם כידועים בציבור. הסכם ממון הוא מסמך אשר נעשה בצורה מסוימת על פי חוקים הקיימים במדינת ישראל. יש לעבוד עם עורך דין אשר מתמצא בתחום.

קבלת אישור מהרשויות על המעמד החדש

כעת תצטרכו להמתין על מנת שתוכלו לקבל אישור מהרשויות השונות למעמד ידועים בציבור.
יש להבין כי אם ההליך נעשה בצורה תקינה, הרי שמעמד זה התקיים לו בצורה פשוטה יותר.
למעשה, בעל מקצוע איכותי יכול לדאוג לשלבים השונים הקשורים להגעה למעמד זה.
בנוסף, מבלי שתקבלו את אישור זה הרי שאתם אינכם ידועים בציבור. זהו מעמד רשמי אשר מקבל אישור ממדינת ישראל. מעמד של נישואין מתקיים לאחר טקס דתי מסוים. אך מעמד של ידועים בציבור נוצר רק לאחר קבלת האישור מהרשויות השונות. יש להבין את נקודה חשובה זאת. בעזרת האישור תוכלו להתקדם אל השלב הבא.

בדיקה כי כול הקצוות סגורים

כעת זהו הזמן לבדוק אם כול הקצוות סגורים בדרך להגעה לתחילת החיים שלכם בתור בני זוג אשר הם ידועים לציבור. ישנו צורך לבדוק בפעם האחרונה את המסמכים אשר חתמתם עליהם. ישנו צורך להבין אם תצטרכו מסמך כזה או אחר על מנת להמשיך בחייכם המשותפים. האם אתם מרוצים מהסכם הממון שלכם? האם שכחתם לכלול סעיף על רכוש או כסף הקיים אצלכם? זהו בדיוק הזמן לבצע בדיקה מקיפה על הדברים הקיימים אצלכם. עורך הדין יוכל לעזור לכם בהמשך הדרך, על מנת שתוכלו לבדוק האם יש לכם את כול מה שאתם צריכים על מנת להמשיך להיות ידועים בציבור.

הפצת השמועה על המעמד החדש ויישום שלו

כעת יש להבין כי עליכם לקחת את הכתוב על הדפים ולהפוך אותו לפרקטיקה קיימת בחיים שלכם.
עליכם לעבור לגור ביחד, לחלוק בכסף שלכם, לחשוב על הרחבת המשפחה ועוד דברים היכולים להיעשות בכול חיים של בני זוג כאלו ואחרים. חוץ מדבר זה, יש לדאוג לכך שמעמד זה יגיע למקומות נוספים אשר קיימים בחיים שלכם. נסו לחשוב, האם רשויות נוספות צריכות לשמוע על הפיכתכם לידועים בציבור. גם אם סיימתם את הליך הפיכתכם לידועים בציבור בצורה רשמית, הרי שהדבר איננו מספיק. כעת תוכלו להפוך לידועים בציבור בצורה רשמית גם בעזרת הפיכת הדבר לאורח חיים.

ערעור ושינוי מסמכים קיימים

גם לאחר שסיימתם ליצור מסמכים כאלו ואחרים, הרי שיש להבין כי תוכלו לשנות אותם לאחר כמות זמן מסוימת. אורח החיים שלכם משתנה לאורך השנים. תוכלו ליצור ילדים, לרכוש רכוש כזה או אחר ואף לקבל סכומי כסף מסוימים. דברים אלו חייבים להיות קיימים במסמכים אשר קשורים למעמד הידועים בציבור שלכם. בהמשך , יש להבין כי ערעור ,ושינוי מסמכים צריך להיעשות בעזרת עורך דין העוסק בתחום. לעיתים תוכלו להגיע למקום של הליך משפטי והתמודדות אל מול צדדים שונים. כך עורך הדין יוכל בהחלט לעזור לכם במעמד שכזה. יש לחשוב בכובד ראש על השינוי שכן מדובר בהליך הכרוך בתשלומי כסף ובפרק זמן ממושך.

זכויות שונות לידועים בציבור

זכויות כלכליות ממדינת ישראל

בשנים האחרונות מדינת ישראל ביקשה להביא הקלות למשפחות כאלו ואחרות. כך ישנן נקודות זכות אשר בעזרתן תשלום המס יהפוך לקטן יותר. יש להבין כי גם בני זוג אשר נמצאים במעמד של ידועים בציבור, זכאים לאותן זכויות. יתרה מזאת, הרי שיש להבין כי זכות זאת צריכה להתממש בעזרת גישה שלכם אל הרשויות השונות. בנוסף תוכלו לבקר על הדבר בעזרת פעילויות כאלו ואחרות.
למרות שאתם נמצאים במעמד של ידועים בציבור, יש להבין כי הזכויות הכלכליות שלכם הן דומות כמעט ברוב הסעיפים לזכויות של בני זוג אשר הם נשואים. כך תגיעו למקום טוב יותר.

זכויות הקשורות לגידול ילדים

גם באשר לסעיף זה הרי שיש להבין כי הזכויות של בני זוג הנמצאים במקום של ידועים בציבור,
בכול הקשור לילדים הם דומים למדי לאנשים אשר נמצאים במקום של נישואין. אומנם, מכיוון שבני הזוג אינם נמצאים ביחד לפי דת משה וישראל הרי שההלכות העבריות אינן רלוונטיות למקרה שכזה. כך ישנו צורך להבין כי ידועים בציבור מקבלים זכויות נוספות לגבי הילדים שלהם. כך הם מוגדרים משפחה לכול דבר ומקבלים זכויות כלכליות וחברתיות כאלו ואחרות. בנוסף, באשר לרצון לאמץ ילדים הרי שיש להבין כי הדבר מתקיים לאחר שלוש שנים של החזקה בקשר של מעמד ידועים בציבור.

זכויות הקשורות להליך של פרידה

כאשר מתקיימת פרידה בין בני הזוג, החוק מבקש לראות את מעמד הידועים בציבור ככזה שדומה למעמד של גירושין. כך ישנו צורך לקבוע מי הוא הצד אשר משגיח על הילדים כאשר הצד השני צריך לבצע תשלומי מזונות. לרוב, הכסף והרכוש של בני הזוג מתחלקים להם בין שני הצדדים.
בנוסף, זהו המקום בו הסכם הממון או כול הסכם שיצרתם ביניכם על חלוקה של רכוש וכסף, יוצאה לפעולה. לבסוף, יש להבין כי בני זוג המבקשים להיפרד צריכים להגיש מסמכים על מנת שהזכויות יוכלו להתממש להן. כך פרידה של בני זוג אשר נמצאים במעמד של ידועים בציבור היא דומה למדי לפרידה של בני זוג אשר הם נשואים.

זכויות הקשורות למעמד משפטי

אפשרות נוספת אשר יכולה להתקיים במעמד של ידועים בציבור קשורה לתחום של מעמדים משפטיים אליהם מגיעים שני הצדדים. ראשית כול, בן זוג אחד מנוע מלהעיד נגד בן זוגו במקרים כאלו ואחרים. בנוסף, שני הצדדים רשאים לבקש להיוועץ עם עורך דין בדלתיים סגורות כאשר שני בני הזוג נמצאים באותו החדר. זכויות אלו דומות למקרה של נישואין. בכול מקרה אם אתם מגיעים כזוג למעמד משפטי כזה או אחר, עליכם להתייעץ עם עורך הדין הנמצא לצדכם. ההמלצה היא לעבוד עם בעל המקצוע אשר עזר לכם להגיע למעמד של ידועים בציבור. כך תעבדו עם אדם המכיר אתכם.

זכויות הקשורות לצוואה וירושה

בכול הנוגע לעניינים של צוואה וירושה יש להבין כי אם אחד מבני הזוג נפטר כאשר אתם עדיין נמצאים במעמד של ידועים בציבור, הרי שבן הזוג השני רשאי לרשת את דבריו. בן זוג זה הוא בעצם היורש הטבעי במקרה שכזה. מעמד של ידועים בציבור דומה למעמד של נשואים. כך ניתן לטעון לקבלת ירושה בעת מצב בו בן הזוג נפטר. יש להבין כי הדבר צמוד לצוואה שנכתבה על ידי בן הזוג. זהו המסמך אשר יש לכבד אותו לפני הכול. אם במסמך כתוב כי הרכוש והכסף לא יעברו לידי בן הזוג הרי שכך הדבר עומד להתקיים.

סיכום המאמר ופרטים נוספים

מעמד של ידועים בציבור יכול להיווצר רק בעזרת הליך מסוים אשר יכול לאשר את מעמד זה. כך ישנו צורך להבין כי בני הזוג צריכים למלא מסמכים כאלו ואחרים ואף להעביר אותם לרשויות השונות. בנוסף, עליכם להגדיר את הסעיפים השונים הקשורים חלוקה של כסף ורכוש במקרה של פרידה אשר יכול להתקיים. אומנם הזכויות של ידועים בציבור דומות למדי לזכויות של אנשים אשר הם נשואים, אך יש להבין כי תצטרכו להגיע להגדרות נוספות ביניכם. תוכלו להגיע להישג שכזה בעזרת הסכם הממון המתקיים בין שני בני הזוג. עורך הדין שלכם הוא בעל המקצוע אשר יכול לעזור לכם להגיע למעמד של ידועים בציבור.

בנוסף יש להבין כי מעמד של ידועים בציבור הוא כזה שצריך להתבצע בפועל. אנשים אשר מבקשים להינשא יכולים לעשות זאת בעזרת טקס דתי מבלי שהם צריכים להיות ביחד בצורה מסוימת . הם יכולים לעשות זאת אפילו יום אחד לאחר ההיכרות בינם. אך יש להבין כי אנשים הרוצים להיות ידועים בציבור, צריכים להוכיח כי אכן קיים משק בית משותף בינם. בנוסף, ישנו צורך להסביר כי הם אכן גרים ביחד, משתמשים בכסף אחד של השני ועוד. ניתן לבצע את דברים אלו בעזרת הגשת הוכחות לרשויות השונות אשר קיימות במדינת ישראל. יש לבצע את הדבר על פי החוקים והסעיפים הקיימים כיום.

מאמר זה נכתב על פי מחקר מעמיק אל מול מקורות מידע מגוונים, בנוסף נעשה ייעוץ עם בעלי מקצוע כאלו ואחרים. אנו מאחלים לכם בהצלחה בהליך הפיכתכם לידועים בציבור. בכול מקרה
, עורך הדין שלכם הוא האדם אשר איתו אתם צריכים להתייעץ על כול פעולה ופעולה. כך תוכלו להתקדם להליך טוב יותר.

השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם
ידועים בציבור

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על ידועים בציבור
שיתוף המאמר ידועים בציבור בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד